2018 рік

Придбання продуктів харчування.

Придбання продуктів харчування (хлібопродукти та хлібобулочні вироби).

Послуги з благоустрою (відповідно до специфікації).

Виконання робіт з утримання доріг комунальної власності.

Придбання бензину

Закупівля природного газу

Виконання робіт з реконструкції мереж вуличного освітлення від КТП 23/160 по вул. Франка Івана смт. Михайлівка Михайлівського району Заопрізької області

Виконання робіт з реконструкції мереж вуличного освітлення від КТП 22/266 по вул. Франка Івана смт. Михайлівка Михайлівського району Заопрізької області

Виконання робіт з реконструкції мереж вуличного освітлення від КТП 21/149 по вул. Франка Івана смт. Михайлівка Михайлівського району Заопрізької області

Виконання робіт з реконструкції мереж вуличного освітлення від КТП 21/505 по вул. Франка Івана смт. Михайлівка Михайлівського району Заопрізької області

Виконання робіт з реконструкції мереж вуличного освітлення від КТП 25/295 по пров. Новоселів смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області

Виконання робіт з реконструкції мереж вуличного освітлення від КТП 21/522 по вул. Таврійська смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області

Капітальний ремонт пішохідної доріжки по вул. Святопокровська смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області

Капітальний ремонт пішохідної доріжки по провулку між вул. Центральна та вул. Пушкіна (район центрального кладовища) смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області

Придбання продуктів харчування (згідно специфікації).

Виконання робіт по реконструкції мереж вуличного освітлення від КТП 26/325 по вул. Мічуріна смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Виконання робіт по реконструкції мереж вуличного освітлення від КТП 26/235 по вул. Мічуріна смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Поточний ремонт дороги по вул. Гоголя в смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Поточний ремонт дороги провулку Робітничий від вул. Пушкіна до вул. Партизанської смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької
області.

Поточний ремонт дороги по провулку Піонерському від вул. Свободи до будинку №31 смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Поточний ремонт дороги по вул. Козацької від будинку №4 до будинку №93 в смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Придбання товару (світильники та кабельно-провідникова продукція).

Поточний ремонт дороги по вул. Трансформаторна в смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Капітальний ремонт дороги по вул. Українська від вул. Пушкіна до вул. Партизанська смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Поточний ремонт дороги по вул. Вишнева в смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Поточний ремонт дороги по вул. Шкільна в смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Поточний ремонт дороги по вул. Кооперативна в смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Виконання робіт по реконструкції мереж зовнішнього освітлення від КТП 26/503 по вул. Маяковського смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Виконання робіт по реконструкції мереж зовнішнього освітлення від КТП 84/233 по вул. Чкалова смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Виконання робіт по реконструкції мереж зовнішнього освітлення від КТП 84/480 по вул. Чкалова смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Відшкодування витрат за спожиту електричну енергію мереж вуличного освітлення селища та сіл Михайлівської селищної ради.

Послуги з підгортання сміття на тимчасовому місці розміщення твердих побутових відходів.

Послуги з прибирання та підмітання вулиць.

ЗВІТ про виконання договору про закупівлю Розробка проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населенного пункту смт.
Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Розробка проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населенного пункту смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Повідомлення про внесення змін до договору.

Придбання путівок для оздоровлення дітей.

Повідомлення про внесення змін до договору.

Придбання продуктів харчування (молочна продукція).

Повідомлення про внесення змін до договору.

Послуги зі збирання сміття та його вивозу.

Виконання робіт по реконструкції мереж зовнішнього освітлення від КТП 22/165 по вул. Українська у смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Придбання насосного обладнання.

Повідомлення про внесення змін до договору.

Придбання продуктів харчування (молоко).

Реконструкція зовнішнього освітлення по вул.Євдокії Носаль в с. Бурчак, Михайлівський район, Запорізька область.

Послуги з утримання озеленених територій.

Послуги зі збирання сміття та його вивозу.

Послуги з обслуговування системи освітлень вулиць і громадських місць.

Проведення робіт по утриманню доріг комунальної власності.

Капітальний ремонт дороги по вул. Партизанська від вул. Українська до вул. Південна смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Придбання комп'ютерної та оргтехніки.

Виконання робіт з реконструкції мереж зовнішнього освітлення від КТП 24/221 по вул. Сонячна в смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Капітальний ремонт кладовища Центрального №1 по вул. Пушкіна смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Придбання продуктів харчування (згідно специфікації).

Капітальний ремонт кладовища №2 по вул. Святонікольська смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Додаткова угода 2.

Послуги з обслуговування системи освітлень вулиць і громадських місць.

Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Пушкіна, смт Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

Виконання проектно-коштористної документації по об'єкту :"Реконструкція Будинку культури в с. Бурчак Михайлівського району Запорізької області".