2019 рік

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ ТА МЕШКАНЦІВ МИХАЙЛІВСЬКОЇ ОТГ!

З наближенням новорічних свят Михайлівська селищна рада звертається до Вас з проханням прикрасити свою прилеглу територію, майданчики та магазини. Це допоможе не лише змінити зовнішній вигляд вулиць і будівель селища та сіл, але й привернути увагу покупців до самих торгівельних точок.

09:42:47 16.12.2019

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ ПРОВЕДЕННЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ СПОРУД ВОДОЗАБОРУ ІЗ АРТЕЗІАНСЬКОЇ СВЕРДЛОВИНИ В С. БУРЧАК

Заява про наміри проведення реконструкції водозабору із артезіанської артсвердловини по об'єкту "Реконструкція споруд водозабору із артезіанської свердловини в с. Бурчак (східна околиця) Михайлівського району Запорізької області".

09:38:44 16.12.2019