2019 рік

19 Квітня, 2019 р., 13:47
З 11 березня по 31 грудня 2019 року проводиться Правопросвітницька кампанія "Відповідальне батьківство" загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», мета якої - інформування батьків щодо: розміру, підстав та порядку нарахування аліментів; нових правил виїзду з дитиною за кордон; порядку отримання податкової знижки на навчання, інших стимулів та гарантій; порядку отримання послуги "Муніципальна няня".
18 Березня, 2019 р., 08:56
Незабаром вибори президента України. Які документи потрібно мати з собою, як поводитись у разі порушень та що робити, якщо ненароком зіпсував бюлетень – на ці питання інформацію надає відділ «Михайлівське бюро правової допомоги»  в рамках реалізації інформаційної кампанії «Я маю право голосу!».
21 Лютого, 2019 р., 11:00
   31 березня 2019 року українці обиратимуть Президента України.
12 Лютого, 2019 р., 10:30
   З початку 2019 року український ринок електроенергії почне змінюватись, щоб працювати за європейською моделлю. Монопольні обленерго – відтепер перетворяться на оператора системи розподілу та постачальника електроенергії, і надаватимуть відповідні послуги. Зміниться система нарахування за послуги.
05 Лютого, 2019 р., 11:49
  В рамках реалізації Всеукраїнського проекту Міністерства Юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» стартувала кампанія «Я маю право обирати», яка має на меті поширення інформації з метою запобігання порушення виборчого законодавства як на передодні так і вдень голосування.
05 Лютого, 2019 р., 11:48
До відділу «Михайлівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру досить часто звертаються з питанням зняття з реєстрації осіб, які не проживають в житловому будинку/квартирі. За звичай ситуація потребує вирішення в судовому порядку, оскільки носить примусовий характер. Про можливості реалізації даної процедури та її наслідки консультує начальник відділу Гуменюк Юлія.