2019 рік

Зміни в організації енергопостачання

З початку 2019 року український ринок електроенергії почне змінюватись, щоб працювати за європейською моделлю. Монопольні обленерго – відтепер перетворяться на оператора системи розподілу та постачальника електроенергії, і надаватимуть відповідні послуги. Зміниться система нарахування за послуги.

10:30:43 12.02.2019

Стартувала кампанія «Я маю право обирати»

В рамках реалізації Всеукраїнського проекту Міністерства Юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» стартувала кампанія «Я маю право обирати», яка має на меті поширення інформації з метою запобігання порушення виборчого законодавства як на передодні так і вдень голосування.

11:49:40 05.02.2019

Щодо вирішення питання про зняття з реєстрації місця проживання

До відділу «Михайлівське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру досить часто звертаються з питанням зняття з реєстрації осіб, які не проживають в житловому будинку/квартирі. За звичай ситуація потребує вирішення в судовому порядку, оскільки носить примусовий характер. Про можливості реалізації даної процедури та її наслідки консультує начальник відділу Гуменюк Юлія.

11:48:34 05.02.2019