2020 рік

14 Серпня, 2020 р., 10:53
27.08.2020 року на базі Тимошівського старостинського округу в приміщенні сільської ради з 9-30 до 11-30 працюватиме мобільний пункт доступу до безоплатної правової допомоги, де Ви зможете отримати юридичні консультації абсолютно безкоштовно.
12 Серпня, 2020 р., 10:51
Стягнення аліментів у судовому порядку здійснюється шляхом подання до суду:
05 Серпня, 2020 р., 15:01
02.06.2020 року опублікований Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» від 13.05.2020 р. № 592-IX.
03 Серпня, 2020 р., 11:44
Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству», серед інших заходів, вносить зміни в порядок поновлення договорів оренди землі та відокремлює її від процедури укладення договору оренди землі на новий строк. Окрім того, положення про поновлення договору поширюють свою дію на договори про встановлення сервітуту, емфітевзису, суперфіцію. Інформація про поновлення договору буде вноситися до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Нові правила почали діяти з 17.07.2020 р. Основні положення, які варто взяти до уваги:
27 Липня, 2020 р., 10:40
Відповідно до пункту 1 розділу ІІ «Прикінцеві положення» зазначений Закон вводиться в дію через три місяці з дня набрання ним чинності – 18 жовтня 2020 року.
27 Липня, 2020 р., 08:27
22 липня 2020 року Уряд схвалив зміни, які дозволяють подавати заяву щодо реєстрації місця проживання дітей та зняття з неї онлайн. Тож вже за місяць ми запустимо цю послугу на порталі Дія — і батьки 6,5 млн дітей зможуть зареєструвати їх, не виходячи з дому.
23 Червня, 2020 р., 08:08
На період дії карантину робота розпочинається:
15 Червня, 2020 р., 10:58
Вчора, 14 червня - в державі пройшов Всесвітній день донора крові. Наразі, коли наша держава, як і увесь світ зіштовхнулись із пандемією коронавірусу Covid-19, потреба у крові та її компонентах як ніколи нагальна. За даними Міністерства охорони здоров’я, у медичних закладах України під час карантину стало вдвічі менше донорів крові. Кожна краплина крові може стати рятівною для людини, яка її потребує. Держава гарантує захист прав донора та охорону його здоров’я, а також надає йому пільги. Про це розповідає начальник Острозького бюро правової допомоги, що на Рівненщині, Микола Шаповал, який, до речі, сам є донором крові. Закон для донорів Закон України «Про донорство крові та її компонентів» регулює відносини, пов’язані з розвитком донорства крові, забезпеченням комплексу соціальних, економічних, правових і медичних заходів щодо організації донорства в Україні та задоволенням потреб охорони здоров’я в донорській крові, її компонентах і препаратах. Держава гарантує захист прав донора та охорону його здоров’я, а також надання йому пільг відповідно до статей 9-11,13.
11 Червня, 2020 р., 15:08
Кожна людина хоча б раз у своєму житі, давала або брала від іншої людини кошти у борг. Дана дія є настільки розповсюдженим, що сторони часто не замислюються над його юридичною складовою та в першу чергу керуються довірою один до одного.