2020 рік

ЗАПОВІТ, СПАДКОВИЙ ДОГОВІР, ДОГОВІР ДАРУВАННЯ ТА ДОГОВІР ДОВІЧНОГО УТРИМАННЯ — У ЧОМУ РІЗНИЦЯ

Питання права власності завжди є актуальним та важливим. Інколи через брак інформації люди роблять ризиковані або необдумані кроки, що пізніше стають джерелом проблем. Чим же ж все таки відрізняються договір довічного утримання, спадковий договір, заповіт та договір дарування?

16:29:09 18.11.2020

Оголошення

11.11.2020 року на базі Плодородненьської ОТГ в приміщенні сільської ради з 9-30 до 11-30 відбудеться виїзне консультування з земельних та інших питань.

14:27:10 06.11.2020

Допомогти землевласнику, орендарю, громаді: перші підсумки проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України»

Захист прав власників земель, землекористувачів та територіальних громад. Роз’яснення громадянам механізмів і процедур, як користуватися і розпоряджатися своєю землею. Гарантування допомоги у судовому захисті порушених прав та протидії рейдерському захопленні земельних ділянок. Це мета діяльності системи безоплатної правової допомоги у межах системного проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України».

14:05:06 29.10.2020

Нові правила мікрокредитування!

Чимало українців у певних життєвих ситуаціях звертаються до послуг мікрокредиторських компаній. Нині як споживачам мікрокредитів, так і фінансовим організаціям, які їх надають, варто знати, що з нового року почнуть діяти нові правила мікрокредитування.

13:57:24 26.10.2020

Поняття договору оренди землі

Відповідно до Закону України "Про оренду землі" оренда землі - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення піприємницькоъ та інших видів діяльності.

16:00:37 22.10.2020

Де можна і не можна проводити знімання людей для подальшого оприлюднення фото-, відеоматеріалу

Знімання людей для подальшого оприлюднення фото-, відеоматеріалу регламентовано статтею 307 Цивільного кодексу України, але це право не є абсолютним і може бути обмежене.

10:48:20 13.10.2020

УВАГА!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

З 06.10.2020 року  Відділ «Михайлівське бюро правової допомоги» Мелітопольського МЦ БВПД призупинило особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги  і повністю  перейшло на надання правових послуг ДИСТАНЦІЙНО. Прийом громадян ведеться за попереднім записом!

10:44:24 13.10.2020

Урядом урегульовано питання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі

Уряд схвалив постанову, якою затверджено Порядок подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

11:39:58 28.09.2020