2020 рік

11 Серпня, 2020 р., 14:29
Михайлівська селищна рада Михайлівського району Запорізької області повідомляє, що 17 серпня 2020 року о 15:00 годині в актовій залі селищної ради відбудеться громадське обговорення (слухання) щодо проведення містобудівного моніторингу території смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.
29 Липня, 2020 р., 10:33
Михайлівська селищна рада повідомляє, що в зоні нашої ради проходять міжнародні, міжміські та сільські підземні кабельні лінії зв'язку ПАТ «Укртелеком», по яким здійснюється передача даних, робота мережі інтернет, урядовий, мобільний та міжміський зв'язок, які можуть бути пошкоджені при виконанні земляних та будівельних робіт.
23 Липня, 2020 р., 08:24
Регіональна комісія Запорізького відділення повідомляє, що УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (Укрдержфонд) оголосив проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».
19 Червня, 2020 р., 14:50
Михайлівська селищна рада інформує, що 19 червня 2020 року, комісією, до складу якої увійшли спеціалісти Держпродспоживслужби, охорони здоров’я, представники відділу освіти та селищної ради було здійснено перевірку закладів дошкільної освіти  щодо готовності їх до відновлення роботи у період адаптивного карантину з дотриманням протиепідемічних заходів.
02 Червня, 2020 р., 13:18
За повідомленням диспетчера Василівського МРРЕМ по Михайлівським мережам 03.06.2020 року планується відключення електроенергії з 9-00 до 17-00 години в с. Тарсалак.
01 Червня, 2020 р., 11:10
За повідомленням диспетчера Василівського МРРЕМ по Михайлівським мережам 02.06.2020 року планується відключення електроенергії з 9-00 до 17-00 години по таким територіям:
21 Травня, 2020 р., 11:42
За повідомленням диспетчера Василівського МРРЕМ по Михайлівським мережам 22.05.2020 року планується відключення електроенергії по таким територіям:
20 Травня, 2020 р., 11:10
Доводимо до відома підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та населення на території Михайлівської селищної ОТГ умови постанов Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року, а також обмежувальні заходи, що продовжують діяти під час карантину на території Запорізької області з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:
15 Травня, 2020 р., 10:15
Запровадити управління доступом користувачів та адміністраторів до інформаційних ресурсів, які обробляються в інформаційно-телекомунікаційних системах установи. Механізми розподілу прав доступу до інформаційних ресурсів повинен: охоплювати всі інформаційні ресурси інформаційно-телекомунікаційних систем установи (інформацію, яка зберігається та обробляється в інформаційно- телекомунікаційних системах, технологічну Інформацію програмного та апаратного забезпечення інформаційно-телекомунікаційних систем, журнали реєстрації подій тощо);