2020 рік

Постанова "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

Постанова № 641 від 22.07.2020 року (зі змінами) "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

14:11:12 13.11.2020

Припинення газопостачання

У зв’язку з проведенням 12 листопада 2020 року Токмацьким відділенням AT «Запоріжгаз» ремонтних робіт на розподільчому газопроводі середнього тиску, за адресою смт. Михайлівка вул.Тіниста, а також з метою запобігання виникнення аварійних ситуацій повідомляємо про тимчасове припинення газопостачання розподільчих газопроводів та приватних будинків смт. Михайлівка вул. Тіниста від №1 до №85, від №4 до №46.

10:27:46 09.11.2020

СТОП НАРКОТИКИ

Епідемія наркоманії в Україні набуває все більшого розмаху: за даними експертів нині кількість споживачів психоактивних речовин сягає понад 500 тисяч осіб переважно молодого віку. У світі нині немає жодної країни, яка б могла доказово заявити, що їй вдалося подолати це зло. На жаль, не становить винятку й Україна.

09:53:36 06.10.2020

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ГАЗУ!!!

У зв'язку з проведенням Токмацьким відділенням АТ «Запоріжгаз» ремонтних робіт по заміні ШРП на розподільчому газопроводі середнього тиску, за адресою смт.Пришиб вул.Південна, а також з метою запобігання виникнення аварійних ситуацій тимчасово буде припинено газопостачання розподільчих газопроводів та приватних будинків по вул.Південна №2 -№30, №5 - No25, вул. Шевченка, вул.Кооперативна, вул. Заводська, пров. Робітничий, пров. Радісний, пров. Садовий, пров. Східний смт Пришиб, с. Смиренівка, с. Слав'янка, с. Тракторне з 8-00 22.09.2020 р.

10:02:11 17.09.2020

Михайлівська селищна ОТГ нагадує, що спалювання листя  є надзвичайно шкідливим для здоров’я людей та екологічного стану громади та є прямим порушенням низки норм чинного законодавства.

10:42:13 04.09.2020

До уваги громадян, підприємців, фермерів, керівників підприємств, установ та організацій населеного пункту смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області

Михайлівська селищна рада Михайлівського району Запорізької області повідомляє, що 17 серпня 2020 року о 15:00 годині в актовій залі селищної ради відбудеться громадське обговорення (слухання) щодо проведення містобудівного моніторингу території смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області.

14:29:52 11.08.2020

До уваги керівників всіх підприємств, установ, організацій незалежно від відомчої приналежності та форми власності, а також громадян

Михайлівська селищна рада повідомляє, що в зоні нашої ради проходять міжнародні, міжміські та сільські підземні кабельні лінії зв'язку ПАТ «Укртелеком», по яким здійснюється передача даних, робота мережі інтернет, урядовий, мобільний та міжміський зв'язок, які можуть бути пошкоджені при виконанні земляних та будівельних робіт.

10:33:38 29.07.2020