30 сесія 7 скликання

Рішення про Програму селищної ради “Благоустрій селища та сіл ради на 2020 рік”.

Рішення про Програму селищної ради ”Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги  на 2020 рік”.

Рішення про Програму селищної ради ”Культурно - освітні заходи по відзначенню державних та місцевих свят на 2020 рік”.

Рішення про Програму селищної ради ”Освітлення селища та сіл ради на 2020 рік”.

Рішення про Програму соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2020 рік.

Про Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Михайлівської селищної ради на 2020 рік.

Програма Про виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку   на  2019 рік  та  про Програму соціально – економічного та культурного розвитку Михайлівської селищної ради на  2020 рік.

Про виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку за 2019 рік та про Програму соціально –економічного та культурного розвитку Михайлівської селищної ради на  2020 рік.

Про «Програму організації оплачуваних громадських робіт та фінансування їх організацій із впорядкування та благоустрою території смт. Михайлівка та сіл  Михайлівської селищної ради на 2020 рік».

Про Програму селищної ради «Забезпечення  діяльності  комунального некомерційного підприємства «Михайлівська багатопрофільна лікарня» Михайлівської районної ради  Запорізької області на 2020».