Інформація та оголошення

22 Травня, 2020 р., 13:04
Асоціація управителів житла активно працює над формуванням та розвитком конкурентного та професійного ринку управління багатоквартирними будинками в Україні.
20 Травня, 2020 р., 08:33
Галузь бджільництва в Україні є важливою складовою економіки держави, що визначає обсяги, пропозиції та вартість основних видів продовольства для населення країни. Бджільництво є базою та джерелом сталого розвитку для низки галузей, зокрема, галузі рослинництва, основою функціонування якої є розведення, утримання і використання бджіл для запилення ентомофільних рослин сільськогосподарського призначення та підвищення їх урожайності, фармацевтичної, харчової та інших.
19 Травня, 2020 р., 13:15
Доводимо до відома суб’єктів господарювання всіх форм власності на підлеглій території, які провадять діяльність з реалізації товарів, що мають істотну соціальну значущість, товарів протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, про необхідність декларування зміни роздрібних цін на зазначені товари.
18 Грудня, 2019 р., 09:07
12.12.19 року Міністерством розвитку Громад погоджено остаточний Перелік проєктів на фінансування за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад по Михайлівській селищні раді.
13 Травня, 2019 р., 15:45
Щодо введення в дію з 01.05.2019 Закону України від 09.11.2017 №2189-VІІІ "Про житлово-комунальні послуги"