Інформація та оголошення

Захід «Просування та популяризація місцевих товаровиробників»

У рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 18.03.2021 № 142, передбачено реалізацію у 2021 році заходу «Просування та популяризація місцевих товаровиробників».

10:31:24 10.09.2021

До уваги мешканців Михайлівської селищної ТГ!

Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного добробуту» зобов’язує утримувати земельні ділянки та прилеглі території в належному санітарному стані не тільки підприємства, установи, організації але й всіх громадян.

11:24:46 28.08.2021

ДО УВАГИ ВСІХ ГРОМАДЯН, ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

З метою ефективного виявлення об’єктів нелегального виробництва та/або реалізації алкогольної продукції, просимо громадян, громадські організації та об’єднання повідомляти про виявлені факти ймовірного продажу/виробництва фальсифікованого алкоголю (із зазначенням адреси та назви об’єкта) Михайлівську селищну раду Михайлівського району Запорізької області за тел.(06132)22590, на е-mail: possovet@meta.ua.

11:05:36 09.03.2021

До уваги пасічників Михайлівської селищної ОТГ

Галузь бджільництва в Україні є важливою складовою економіки держави, що визначає обсяги, пропозиції та вартість основних видів продовольства для населення країни. Бджільництво є базою та джерелом сталого розвитку для низки галузей, зокрема, галузі рослинництва, основою функціонування якої є розведення, утримання і використання бджіл для запилення ентомофільних рослин сільськогосподарського призначення та підвищення їх урожайності, фармацевтичної, харчової та інших.

08:33:09 20.05.2020

Необхідність декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість

Доводимо до відома суб’єктів господарювання всіх форм власності на підлеглій території, які провадять діяльність з реалізації товарів, що мають істотну соціальну значущість, товарів протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, про необхідність декларування зміни роздрібних цін на зазначені товари.

13:15:28 19.05.2020

П Е Р Е Л І К проєктів на фінансування за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад по Михайлівській селищні раді

12.12.19 року Міністерством розвитку Громад погоджено остаточний Перелік проєктів на фінансування за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад по Михайлівській селищні раді.

09:07:27 18.12.2019