Результати роботи мобільних груп щодо дотримання протиепідемічних заходів

За січень місяць 2022 року спеціалістами Михайлівського управління та Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, здійснено 42 моніторингових обстеження підконтрольних об’єктів щодо дотримання карантинних обмежень, встановлених на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

13:22:07 28.01.2022

Михайлівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області інформує всіх власників свійських тварин, які займаються їх утриманням та розведенням щодо необхідності ідентифікації тварин

Ідентифікація тварин – це процес ототожнювання тварин через присвоєння їй унікального ідентифікаційного номера з використанням візуальних, електронних та змішаних засобів (в залежності від виду тварин). Ідентифікації підлягають велика та дрібна рогата худоба, свині, коні. Ідентифікація тварин сприяє контролю за обліком та переміщенням худоби, що дає можливість контролювати епізоотичний стан в тваринництві, забезпечувати належну охорону і профілактику здоров’я худоби і як наслідок – здоров’я людей, а також забезпечення населення високоякісними і безпечними м’ясо-молочними продуктами та достовірною інформацією про умови їх виробництва, зберігання та обігу.

19:14:37 16.01.2022

Результати роботи мобільних груп щодо дотримання протиепідемічних заходів

За ІV квартал 2021 року спеціалістами Михайлівського управління за участю спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, представників Михайлівської селищної ради та Національної поліції здійснено 258 моніторингових обстежень підконтрольних об’єктів щодо дотримання карантинних обмежень, встановлених на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

15:33:35 13.01.2022

НАЙСКЛАДНІШІ ПИТАННЯ: ПРО МЕНЮ І ТЕХКАРТКИ

З 1 вересня 2021 року в дію вступили нові норми харчування в навчальних закладах. Оновлені норми були розроблені фахівцями Міністерства охорони здоров'я України в тісній співпраці з ВООЗ та ЮНІСЕФ. Їхньою метою є поліпшення здоров'я дітей та запобігання розвитку неінфекційних захворювань.

13:52:33 13.01.2022

УВАГА, ШАХРАЇ!

Останнім часом дедалі частіше  власникам сільськогосподарської техніки надходять пропозиції від деяких осіб за певну суму коштів   «вирішити питання» з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Запорізькій області стосовно відомчої реєстрації сільськогосподарської техніки або видачі посвідчень тракториста-машиніста.

15:28:19 26.11.2021

Михайлівським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області перевірені всі об’єкти централізованого питного водопостачання

Питання безпечності та якості питної води, призначеної для споживання людиною є пріоритетним та знаходиться на особливому контролі Михайлівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

11:32:42 23.11.2021

УВАГА! БОТУЛІЗМ!

У зв’язку з випадком ботулізму в м. Бердянськ з двома потерпілими (1 летальний), який пов’язаний з вживанням риби (плотва, лящ), придбаної в торгівельних рядах на продовольчому ринку «Центральний» м. Бердянськ, технологічний процес приготування якої здійснювався в домашніх умовах, Михайлівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області вкотре закликає мешканців Михайлівщини, з метою недопущення ускладнень та погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації на території:

11:31:41 23.11.2021

МОЗ затвердило меню харчування у дошкільних закладах освіти

Міністерство охорони здоров’я України затвердило Примірне чотиритижневе сезонне меню, рекомендоване для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6 (7) років у закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на осінній період.

11:04:04 12.11.2021