Генеральний план

Дата: 03.10.2017 08:39

Михайлівська селищна рада Михайлівського району Запорізької області повідомляє, що селищною радою замовлений «Генеральний план смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області». На даний час зазначений проект розроблений та 28 вересня 2017 року рекомендований містобудівною радою для затвердження.

Після обговорення та затвердження в установленому законом порядку Генерального плану та встановлення меж населеного пункту з урахуванням розширення до існуючої території населеного пункту смт. Михайлівка будуть приєднані території господарських дворів, які можуть бути використані для будівництва.

Після затвердження нових меж населеного пункту селищна рада матиме можливість розпоряджатись землями в межах населеного пункту і виділяти земельні ділянки для будівництва, як житлової так і іншої забудови.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису