Плідна співпраця з медичними установами району

Дата: 06.04.2017 09:41
Кількість переглядів: 54

Візитівкою Михайлівського бюро безоплатної правової допомоги вже стало проведення інформаційних заходів за принципом відкритого мікрофону.

Цього разу захід відбувся 04.04.2017 року на базі Територіального медичного об’єднання Михайлівського району. Питання, що обговорювались, здебільшого стосувались захисту прав, збереження медичної таємниці та персональних даних пацієнтів.

Співробітники ТМО Михайлівського району також мали змогу отримати консультацію з особистих правових питань, звернувшись до головного спеціаліста Михайлівського бюро безоплатної правової допомоги Гуменюк Ю.В. під час роботи мобільного пункту з надання правової допомоги.

Проведені заходи є частиною орієнтовного спільного плану роботи вказаних установ, який погоджено на виконання Меморандуму про співпрацю.