Консультації в режимі відкритого мікрофону

Дата: 24.03.2017 10:52

Вже стало доброю традицією проведення правоосвітницьких заходів у режимі відкритого мікрофону на базі Комунальної Установи Територіальний центр обслуговування (надання соціальних послуг) Михайлівської районної ради Запорізької області. 23 березня 2017 року Мелітопольським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено зустріч із людьми похилого віку. Питання, які були озвучені присутніми, здебільшого стосувалися земельного права.

Головний спеціаліст Михайлівського бюро правової допомоги Гуменюк Ю.В. проінформувала щодо змін у законодавстві та проконсультувала на місці. Учасники проявили неабияку зацікавленість темою та активність у її обговоренні, поділились своїм життєвим досвідом та мали змогу отримати правову консультацію з наболілих питань.

Захід, що відбувся, входить до низки запланованих спільним планом роботи на виконання Меморандуму про співпрацю.