УВАГА!!! Вакансія! Конкурс завершено

Дата: 04.02.2019 08:04

Михайлівська селищна рада  Михайлівського району Запорізької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайлівської селищної ради

У конкурсі можуть взяти участь особи, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування не менше одного року.

Особи, які претендують на посаду, також повинні вільно володіти державною мовою, знати нормативно-правові акти у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, у сфері надання адміністративних послуг, реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб в Україні, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Необхідні документи:

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» (довідка про подання).

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.

Подавати документи за адресою: 72002, вул.Центральна,22, смт Михайлівка.

Термін подання документів: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном: 2-12-39.