Стартувала кампанія «Я маю право обирати»

Дата: 05.02.2019 11:49

В рамках реалізації Всеукраїнського проекту Міністерства Юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» стартувала кампанія «Я маю право обирати», яка має на меті поширення інформації з метою запобігання порушення виборчого законодавства як на передодні так і вдень голосування.

Відділ «Михайлівське бюро правової допомоги» розпочинає інформаційну кампанію на території Михайлівського району, яка буде включати в себе ряд правопросвітницьких семінарів на базі установ смт. Михайлівка та інформування населення шляхом поширення консультативних матеріалів у ЗМІ та на сайті Михайлівської ОТГ.

Сьогодні поговоримо про ПРОЦЕДУРУ ПЕРЕВІРКИ ВКЛЮЧЕННЯ СЕБЕ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ТА СПИСКІВ ВИБОРЦІВ НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ.

Кожен виборець має право звернутись до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців (далі Реєстр) з метою перевірки включення себе чи інших осіб до Реєстру, а також виключення померлих родичів зі списків виборців на виборчих дільницях.

Якими документами регулюється дане питання?

Закон України «Про Державний реєстр виборців», Конституція України

Де це питання вирішити в Михайлівському районі?

Відділ ведення Державного реєстру виборців

смт. Михайлівка, вул. Центральна,36,

3-й поверх, кабінет 201

Які необхідно мати при собі докусенти?

Паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України), копія якого додається до заяви

Яка форма заяви про включення себе до Реєстру?

Визначена постановою Центральної виборчої комісії від 15.10.2010 року № 415 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0415359-10)

Коли можна звернутись за вирішенням даного питання?

До 25 березня 2019 року

Де можна отримати більш детальну консультацію?

Відділ «Михайлівське бюро правової допомоги»

смт. Михайлівка, вул. Святопокровська, 4а

тел. 0978301821, (06132) 2-07-33