День землевпорядника

Дата: 13.03.2019 09:06

Професійне свято - День землевпорядника - відзначається в Україні щорічно з 2000 року в другу суботу березня.

У цей чудовий весняний день щиросердно вітаємо вас з професійним святом – Днем землевпорядника!

У ваших руках сьогодні найбільший і найдорожчий національний скарб, наша святиня та годувальниця – українська земля.

Саме тому відповідальність і досвід, професійність та любов до рідної землі працівників землевпорядної служби є запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів нашої Батьківщини.

У наших лавах – не просто компетентні фахівці, а ще – мужні, сильні, сміливі люди, віддані справі, яку обрали за покликом серця, а саме:

Шевченко Олександр Юрійович,

Дремлюга Вікторія Сергіївна,

Ескелін Раїса Володимирівна,

Накалюжний Олександр Віталійович

Фото без опису Меснянкін Валерій Васильович
Фото без опису Заворотна Наталія Василівна

Ваша наполеглива щоденна праця сприяє зміцненню землевпорядної служби, служить запорукою її успішного розвитку.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя та нових звершень у справі збереження нашого безцінного багатства.

Колектив Михайлівської селищної ОТГ