УВАГА!!! Вакансія! Конкурс завершено

Дата: 28.03.2019 10:45

Михайлівська селищна рада Михайлівського району Запорізької області (розташована за адресою: 72002, Запорізька область, Михайлівський район, смт Михайлівка, вул. Центральна, 22) оголошує конкурс на посаду директора комунальної установи  «Центр культури і дозвілля» Михайлівської селищної ради Михайлівського району  Запорізької області.

Вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи на керівних посадах у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою  та здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають такі документи:  заява про участь у конкурсі; автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу(у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копію документа, що посвідчує особу, копії документів про освіту, два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми, проект програми розвитку закладу культури на один і п’ять років, який буде публічно презентуватися на засіданні конкурсної комісії.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу, також  в цей період формується конкурсна комісія.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси (е-mail: osvitamihotg@ukr.net) - відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (06132) 2-15-44.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту,

культури, туризму виконавчого комітету                                     О.СУШКО

Умови праці директора комунальної установи  «Центр культури і дозвілля» Михайлівської селищної ради Михайлівського району  Запорізької області

режим роботи:

- робочий час: понеділок – четвер: 8.00 – 17.00

п’ятниця – 8.00 – 15.45

- вихідні дні: субота, неділя.

- обідня перерва: 12.00 – 12.45

Ненормований робочий день.

Щорічна основна відпустка: 24 календарних дня.

Щорічна додаткова відпустка: 07 календарних днів.

Оплата праці: згідно чинного законодавства.

Матеріально-технічна база Установи складається з будівель та споруд:

• Михайлівський селищний будинок культури;
  • Михайлівський центр дозвілля;
  • Тимошівський сільський будинок культури;
  • Михайлівський краєзнавчий музей;
  • Михайлівська селищна бібліотека;
  • Михайлівська бібліотека для дітей,

бібліотечні, музейні фонди та інше обладнання Установи.

Документи претендента на посаду директора комунальної установи  «Центр культури і дозвілля» Михайлівської селищної ради Михайлівського району  Запорізької області.

Протокол №1

Протокол №2