УВАГА!!! Вакансія! (Конкурс завершено)

Дата: 27.09.2019 13:13

Михайлівська селищна рада  Михайлівського району Запорізької області

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу  освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради

Особи, які претендують на посаду, повинні мати  вищу освіту  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, вільно володіти державною мовою, знати нормативно-правові акти у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, у галузі  освіти та фінансів, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Стаж роботи за фахом не менше п’яти років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов'язаних), декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (довідка про подання).

Подавати за адресою: 72002, вул. Центральна,22, смт Михайлівка.

Термін надання документів: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами: 2-12-39.