Угоди про співпрацю

Дата: 09.10.2019 13:27

Угода про співробітництво між Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області та Михайлівською селищною радою Михайлівського району Запорізької області у сфері надання адміністративних послуг.

Угода про співпрацю між Михайлівським відділом обслуговування громадян (сервісний центр) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного Фонду України в Запорізькій області та  Михайлівською селищною радою Михайлівського району Запорізької області.

Угода про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг між Управлінням Державної міграційної служби України в Запорізькій області та Михайлівською селищною радою Михайлівського району Запорізької області.

Угода про співпрацю між Управлінням соціального захисту населення Михайлівської районної державної адміністрації та Михайлівською селищною радою Михайлівського району Запорізької області.

Угода про співпрацю між Михайлівською районною філією Запорізького обласного центру зайнятості та Михайлівською селищною радою Михайлівського району Запорізької області.