Внесення до паспорта громадянина України зміни назви вулиці

Дата: 09.10.2019 08:01

Файли для завантаження

Внесення до паспорта громадянина України зміни назви перейменованої вулиці, нумерації будинків

(назва адміністративної послуги)

Михайлівська селищна рада

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1

Місцезнаходження виконавчого органу місцевого самоврядування та центру надання адміністративних послуг

вул. Центральна, буд.21, смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області, 72002

2

Інформація щодо режиму роботи виконавчого органу місцевого самоврядування та центра надання адміністративних послуг

«Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайлівської селищної ради:

Понеділок, вівторок, середа з 8-00 год. до 17-00 год.;

Четвер з 8-00 год. до 20-00 год.;

П’ятниця з 8-00 год. до 17-00 год.;

Субота з 8-00 год. до 16-00 год.

Без перерви на обід. Неділя – вихідний день

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти, веб-сайт

Тел./факс: (06132 2-19-85)

Веб-сайт: https://mihajlivska.gromada.org.ua/

Електронна пошта: possovet@meta.ua

Нормативні акти, якими регламентується порядок та умови надання адміністративної послуги

4

Закони України

1. Закон України від 11.12.2003 року  № 1382-IV «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».
  2. Закон України від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні».
  3. Закон України від 06.09.2012 року № 5203-VI «Про адміністративні послуги».

5

Акти Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади

1. Постанова КМУ від 02.03.2016 року № 207 «Про затвердження правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».

Умови отримання адміністративної послуги

6

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява фізичної особи або її законного представника, представника на підставі довіреності, посвідченої в     установленому законом порядку, на отримання адміністративної послуги за встановленою формою.

7

Вичерпний перелік документів необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява.
  2. Документ в якому зазначаються відомості про місце проживання/перебування особи (паспорт громадянина  України,  тимчасове  посвідчення громадянина   України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення  біженця,  посвідчення  особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій  надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні).
  3. Будинкова книга (за наявності).
  4. У разі подання заяви представником особи додатково подаються:

документ, що посвідчує особу представника;

документ, що підтверджує повноваження особи, як представника, крім випадків, коли заява подається законними представниками малолітньої дитини — батьками (усиновлювачами).

8

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заявник для одержання адміністративної послуги звертається до центру надання адміністративних послуг, повноваження якого поширюється на територіальну громаду.

9

Платність надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга є безоплатна.

10

Строк надання адміністративної послуги

У день безпосереднього звернення особи чи в день подання особою або її представником документів/в день отримання документів від центру надання адміністративних послуг.

11

Перелік підстав відмови у наданні адміністративної послуги

1. Особа не подала документів або інформації, необхідних для внесення змін.
  2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація.
  3. Для внесення змін звернулась особа, яка не досягла 14-річного віку.

Рішення про відмову щодо внесення змін приймається в день звернення особи або її представника шляхом зазначення у відповідній заяві відмови. Зазначена заява повертається особі або її представнику.

12

Результат надання адміністративної послуги

Внесення змін назви перейменованої вулиці або  нумерації будинків до документу, в якому зазначаються відомості про місце проживання/перебування особи.

13

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до центру надання адміністративних послуг, повноваження якого поширюється на територіальну громаду.

14