Запорізька область, Василівський район

Турнір з настільного тенісу

Дата: 28.10.2019 11:20
Кількість переглядів: 480

27 жовтня у спортивному залі КЗ "КДЮСШ" Михайлівської селищної ради проводився турнір з настільного тенісу, присвячений Дню визволення Михайлівського району від німецьких загарбників.

Змагання проходили по вікових категоріях:

• молодь (до 40 років);
  • 40-55 років;
  • 55+ років;
  • жінки та дівчата.

У категорії "молодь" переможцем став Антон Волоха, 2 місце у Євгена Грудіна, 3 місце посів Вадим Стадніченко.

В підгрупі 40-55 років без конкуренції був Валерій Кім, який і став переможцем. На другому місці Ярослав Нагорняк, на третьому - Андрій Ваталінський.

У найстаршій підгрупі 55 + перше місце виборола Нонна Малик, друге місце посів Віктор Пересипкін, на третьому - Олексій Хабло.

Серед жінок та дівчат перемогла Розалія Казакова, друге місце у Дар'ї Ваталінської, на третьому Марія Ваталінська.

Переможці та призери отримали грамоти та медалі завдяки фінансовій підтримці депутата Запорізької областної ради, директора ТОВ "Агрофірма ім. Мічуріна" Дудка В.І.

Головний суддя турніру                                                      Н.Ф.Малик