Будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям

Дата: 14.11.2019 09:27

Розпочато будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям на території КЗ «Михайлівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія ім. Героя радянського Союзу І.А. Найдьонова» МСР МР ЗО.

Мультифункціональний майданчик передбачений для занять такими видами спорту, як: футбол, баскетбол, волейбол та великий теніс. Сам майданчик буде огороджений парканом висотою 4 м та 6 м (за воротами).Фото без опису

Умовами конкурсу на будівництво майданчика було співфінансування коштів із обласного бюджету та бюджету Михайлівської селищної ОТГ 50-50%%.

Завдяки голові Михайлівської селищної ради Ракші Олександру Васильовичу та депутату Запорізької обласної ради Дудка Віктору Івановичу мрії наших юних спортсменів стають реальністю.

Тож давайте разом з Вами спостерігати та в необхідні моменти долучатись до розвитку спорту на нашій території.