Присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна

Присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна

(назва адміністративної послуги)

Михайлівська селищна рада

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги)

Інформація про суб'єкта надання адміністративної послуги

1

Місцезнаходження виконавчого органу місцевого самоврядування та центру надання адміністративних послуг

вул. Центральна, буд.21, смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області,  72002

2

Інформація щодо режиму роботи виконавчого органу місцевого самоврядування та центра надання адміністративних послуг

«Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайлівської селищної ради:

Понеділок, вівторок, середа з 8-00 год. до 17-00 год.;

Четвер з 8-00 год. до 20-00 год.;

П’ятниця з 8-00 год. до 17-00 год.;

Субота з 8-00 год. до 16-00 год.

Без перерви на обід. Неділя – вихідний день

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти, веб-сайт

Тел./факс: (06132 2-19-85)

Веб-сайт: https://mihajlivska.gromada.org.ua/

Електронна пошта: possovet@meta.ua

Нормативні акти, якими регламентується порядок та умови надання адміністративної послуги

4

Закони України

1. Закон України від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні».
  2.  Закон України від 17.02. 2011 № 3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності».

5

Акти Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади

Умови отримання адміністративної послуги

6

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява та пакет документів для присвоєння адреси новозбудованому об’єкту, для зміни адреси,  для проведення поділу або виділу часток.

7

Вичерпний перелік документів необхідних для отримання адміністративної послуги

Для присвоєння адреси новозбудованому об’єкту:

2. Паспорт заявника.
  3. Декларація про прийняття об’єкта в експлуатацію.
  4. Документ, який засвідчує право володіння чи користування земельною ділянкою, або рішення про відведення земельної ділянки для будівництва.
  5. Копія технічного паспорта на будинок, завірена БТІ.

Для зміни (уточнення) адреси:

2. Паспорт заявника.
  3. Правовстановлюючий документ на об’єкт нерухомого майна.

На об’єкти нерухомого майна, які входять у склад домоволодіння (проведення поділу або виділу часток):

2. Паспорт заявника.
  3. Правовстановлюючі документи, технічний паспорт на домоволодіння та витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно, копія нотаріально завіреної заяви-згоди співвласників домоволодіння на поділ часток у будинку на два самостійних об’єкти, документ на право власності чи користування земельною ділянкою або рішення про відведення земельної ділянки для будівництва, копія висновку БТІ щодо технічної можливості поділу (виділу) в натурі частки з об’єкта нерухомого майна.

8

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заявник для одержання адміністративної послуги звертається до центру надання адміністративних послуг, повноваження якого поширюється на територіальну громаду.

9

Платність надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга є безоплатною.

10

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

11

Перелік підстав відмови у наданні адміністративної послуги

Надання неповного пакету документів, необхідних для винесення рішення, виявлення в поданих документах недостовірної інформації, неправильно оформлені документи (незаповнені або заповнені частково).

12

Результат надання адміністративної послуги

Надання витягу із рішення виконавчого комітету про присвоєння чи зміну поштової адреси або письмової відповіді щодо неможливості присвоєння чи зміни адреси

13

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до  центру  надання  адміністративних  послуг, повноваження якого поширюється на територіальну громаду.

14