УВАГА!!! Вакансія! (конкурс завершено)

Дата: 16.03.2020 10:09

Михайлівська селищна рада  Михайлівського району Запорізької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансів виконавчого комітету Михайлівської селищної ради

Особи, які претендують на посаду, повинні мати  вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільно володіти державною мовою, знати нормативно-правові акти у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, у галузі фінансів, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Стаж роботи   в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше п’яти років.

Необхідні документи:

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують стаж роботи;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» (довідка про подання).

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.

Подавати за адресою: 72002, вул. Центральна,22, смт Михайлівка.

Термін надання документів: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами: 2-12-39.