Необхідність декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість

Дата: 19.05.2020 13:15

Доводимо до відома суб’єктів господарювання всіх форм власності на підлеглій території, які провадять діяльність з реалізації товарів, що мають істотну соціальну значущість, товарів протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, про необхідність декларування зміни роздрібних цін на зазначені товари.

Перелік товарів та порядок декларування, який запроваджується з 18.05.2020 та діє до закінчення карантину, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення» (електронний ресурс: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/341- 2020-п).