До уваги пасічників Михайлівської селищної ОТГ

Дата: 20.05.2020 08:33

Галузь бджільництва в Україні є важливою складовою економіки держави, що визначає обсяги, пропозиції та вартість основних видів продовольства для населення країни. Бджільництво є базою та джерелом сталого розвитку для низки галузей, зокрема, галузі рослинництва, основою функціонування якої є розведення, утримання і використання бджіл для запилення ентомофільних рослин сільськогосподарського призначення та підвищення їх урожайності, фармацевтичної, харчової та інших.

Відповідно до ч.3 ст. 13 Закону України «Про бджільництво», п.п. 2,3 Порядку реєстрації пасік, затвердженого Наказом Міністерства аграрної політики України і Української академії аграрних наук за №184/82 від 20.09.2000 року, в обовязковому порядку проводиться реєстрація пасіки за місцем проживання фізичної особи або за місцем реєстрації юридичної особи у місцевих державних адміністраціях (РДА) або у сільських, селищних, міських радах, обєднаних територіальних громадах один раз в рік заснування пасіки.

Видача довідок про наявність у Вашому господарстві пасік буде надаватись лише після реєстрації пасік.

Зареєструвати пасіки можна в приміщенні Михайлівської селищної ради 2-й поверх, каб. №5, тел. 2-25-90.