З Днем медичного працівника!

Дата: 19.06.2020 11:05

Напередодні свята – Дня медичного працівника, секретар Михайлівської селищної ради Олександр Лактіонов завітав до КНП «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області (директор – С.І. Лукашенко) та до КНП «Михайлівської багатопрофільної лікарні» Михайлівської районної ради Запорізької області (директор – І.В. Гайдаржі).

Після привітань з нагоди Дня медичного працівника за багаторічну працю сумлінну працю, високий професіоналізм грамотами Михайлівської  селищної ради та сувенірними наборами були нагороджені:

• Білик Людмила Василівна – лікар загальної практики – сімейної медицини Михайлівського ЦПМСД;
  • Плетенець Олена Василівна – лікар загальної практики – сімейної медицини Михайлівського ЦПМСД;
  • Гостіщева Лариса Вікторівна – сестра медична Михайлівського ЦПМСД;
  • Шиян Любов Григорівна – молодша медична сестра амбулаторії загальної практики №5 Михайлівського ЦПМСД;
  • Галушко Андрій Володимирович – водій автотранспортних засобів амбулаторії загальної практики №5 Михайлівського ЦПМСД;
  • Скрипник Олена Петрівна – старша медична сестра інфекційного відділення КНП «Михайлівської багатопрофільної лікарні» МРР ЗО.

Також грамоти та сувеніри були передані директору КНП «Михайлівської багатопрофільної лікарні» МРР ЗО І.В. Гайдаржі для вручення працівникам:

• Черноштан Людмилі Миколаївні – лікарю – терапевту КНП «Михайлівської багатопрофільної лікарні» МРР ЗО;
  • Сіріньку Віктору Васильовичу – лікарю – ендокринологу КНП «Михайлівської багатопрофільної лікарні» МРР ЗО.

Шановні медичні працівники! Ви запорука нашого здоров’я, низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання. Бажаємо чистої і стерильної життєвої дороги, міцного імунітету від усіх негараздів, загартованої сили духу, здоров’я, перемог і просування на професійному шляху. Зі святом!!!