Увага! Нове щодо карантину!

Дата: 23.06.2020 08:08

На період дії карантину робота розпочинається:

- в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування о 8 годині;
- в центрах надання адміністративних послуг, органах соціального захисту населення, територіальних органах Пенсійного фонду України о 10 годині.

Кабмін також рекомендував:

? органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності забезпечити:

на період дії карантину з метою обмеження скупчення громадян в транспорті та на шляхах прямування на роботу/з роботи застосування там, де це можливо, гнучкого режиму робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, дистанційну (надомну) роботу;

? суб’єктам господарювання на період дії карантину внести (у разі необхідності) зміни до режимів їх роботи з метою встановлення початку роботи о 9, 10 чи більш пізній годині.

Зокрема, встановити початок роботи о 10 або більш пізній годині суб’єктам господарювання, які провадять свою діяльність у таких видах економічної діяльності:

?оптова та роздрібна торгівля;
?ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;
?поштова та кур’єрська діяльність;
?тимчасове розміщування та організація харчування;
?страхова діяльність;
?освіта;
?надання соціальної допомоги;
?мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

Обласним, Київській міській, районним державним адміністраціям опрацювати разом з органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання питання щодо можливості запровадження на період дії карантину графіків роботи підприємств, установ, організацій, які передбачатимуть різний час початку (закінчення) їх роботи залежно від територіального розташування, галузевої належності, специфіки виконання робіт чи надання послуг.

Відділ "Михайлівське бюро правової допомоги"   працює з 8.00 завжди, окрім свят та вихідних!

Постанова Кабміну N500 від 17.06.2020  року