До уваги керівників всіх підприємств, установ, організацій незалежно від відомчої приналежності та форми власності, а також громадян

Дата: 29.07.2020 10:33

Михайлівська селищна рада повідомляє, що в зоні нашої ради проходять міжнародні, міжміські та сільські підземні кабельні лінії зв'язку ПАТ «Укртелеком», по яким здійснюється передача даних, робота мережі інтернет, урядовий, мобільний та міжміський зв'язок, які можуть бути пошкоджені при виконанні земляних та будівельних робіт.

Проводити сільськогосподарські земляні роботи на глибині більш як 0,3 м, монтажні роботи пов'язані з розкопуванням ґрунту, складування матеріалів, посадки дерев та кущів, а також застосовувати землерийні механізми та визначати місця проходження кабелю електрозв'язку самостійно по попереджувальних знаках або по проекту виконавця робіт в охоронній зоні кабельних ліній зв'язку ПАТ «Укртелеком» КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕННО! Згідно Закону України «Про телекомунікації», введеного в дію Постановою Верховної Ради України від 18.11.2003р №1280-IV та Правил охорони ліній електрозв'язку, затверджених Постановою КМУ від 29.01.1996 р №135 зі змінами та доповненнями, всі роботи, пов'язані з розриттям ґрунту поблизу трас кабельних ліній зв'язку, мають бути узгоджені з експлуатаційними підрозділами ПАТ «Укртелеком» та проводитись тільки в присутності представників ПАТ «Укртелеком». ПАТ «Укртелеком» попереджає про адміністративну і кримінальну відповідальність за проведення неузгоджених з його підрозділом робіт та пошкодження кабельних ліній зв'язку.  При необхідності звертатись в ПАТ «Укртелеком» за телефонами та адресами:

71601 м.Василівка, мкр-н 40 років Перемоги,4 тел.: (061-75) 7-42-24; 7-36-17