ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських обговорень (слухань) містобудівної документації «Генеральний план села Тимошівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту»

Дата: 19.02.2021 14:17

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадських обговорень (слухань)  містобудівної документації «Генеральний план села Тимошівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту» та Звіту із стратегічної екологічної оцінки території с.Тимошівка

На виконання ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та ч.4 ст.10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Михайлівська селищна рада Михайлівського району Запорізької області (надалі – Замовник) розмістив на офіційному сайті Михайлівської селищної ради  https://mihajlivska.gromada.org.ua, в розділі «Відділ земельних відносин та земельних ресурсів → Генеральний план → с. Тимошівка», Повідомлення про проведення громадських обговорень (слухань) містобудівної документації «Генеральний план села Тимошівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту» та Звіту із стратегічної екологічної оцінки території с. Тимошівка (надалі – Звіт).

Протягом 30 діб з дня оприлюднення Повідомлення на офіційному сайті Замовника (до «25» березня 2021 р.), громадськість має право надати зауваження та пропозиції до Генерального плану с. Тимошівка та Звіту із стратегічної екологічної оцінки території с. Тимошівка.

Громадські слухання Генерального плану с. Тимошівка та Звіту із стратегічної екологічної оцінки території с. Тимошівка призначаються на «30» березня 2021 р. о 14:00 в Актовій залі адмінбудівлі по вул. Центральній, 10, с. Тимошівка.

Пропозиції та зауваження подаються до Замовника: 72002, смт Михайлівка, вул. Центральна, 22, приймальня: тел.(факс) (061-32) 2-15-44 та 72030 вул. Центральна, 10, с. Тимошівка, приймальня: тел.(факс) (061-32) 2-55-14. або на електронну адресу: possovet@meta.ua.

Контактні особи: Власенко Вікторія Сергіївна - начальник відділу земельних відносин та земельних ресурсів Михайлівської селищної ради, Меснянкін Валерій Васильович – спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин та земельних ресурсів Михайлівської селищної ради.