Конкурс "Міні-міс Михайлівчанка 2020"

Ось і добіг до завершення конкурс "Міні-міс Михайлівчанка 2020". Сьогодні в приміщені актового залу Михайлівської селищної ради свої нагороди та звання отримали учасниці цього конкурсу.

10:52 31.08.2020

Урочистості 21 серпня 2020 року

Сьогодні в Михайлівці відбулись урочистості, присвячені майбутньому Дню Прапора України, а також відкриття ЦНАПу (Центру надання адміністративних послуг).

15:50 21.08.2020

Нагородження почесним званням «Мати-героїня»

В приміщенні актового залу Михайлівської селищної ради за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвиток їх здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, Литвин Любов Миколаївна та Зюсь Ірина Миколаївна були нагороджені почесним званням "Мати-героїня".

10:16 13.08.2020

Відбулась 36 сесія

Сьогодні в приміщенні сесійного залу Михайлівської селищної ради з дотриманням всіх карантинних правил відбулась 36 сесія 7 скликання. В порядку денному розглядались питання:

14:03 06.08.2020

«День об’єднаних територіальних громад»: перспективи реформування послуг для населення

Минулого тижня в Запорізькій облдержадміністрації відбувся «День об’єднаних територіальних громад», в ході якого обговорили хід та впровадження реформи децентралізації у Запорізькій області, а також діяльність райдержадміністрацій та громад.

08:29 04.08.2020

У Запорізькій області починає роботу п’ятирічна Програма з аграрного і сільського розвитку (АГРО), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл

Метою програми АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

13:10 03.08.2020

Відбулась 35 сесія

Сьогодні в приміщенні сессійного залу Михайлівської селищної ради з дотриманням всіх карантинних правил відбулась 35 сесія 7 скликання. В порядку денному розглядались питання:

12:41 23.06.2020