Як отримати житло або грошову компенсацію від держави? Послуги на Гіді

Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.  Ми зібрали добірку послуг, яка може знадобитись при отриманні житла або грошової компенсації від держави:

10:16 03.11.2021

КАБМІН ХОЧЕ ЛІКВІДУВАТИ БЮДЖЕТИ РОЗВИТКУ МІСТ

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль подав до Верховної Ради законопроєкт, який дозволяє Міністерству фінансів і місцевим державним адміністраціям зупиняти виконання бюджетів територіальних громад, а також ліквідує бюджети розвитку.

09:05 21.10.2021

Відбулося позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

18.10.2021 року в приміщенні Михайлівської селищної ради відбулося позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС у зв’язку із рішенням Державної комісії ТЕБ та НС щодо встановлення з 00 годин 00 хвилин 18 жовтня 2021 року  «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької області.

08:35 19.10.2021

Перехідний Кубок серед ветеранів футболу віком 50 років та старше

Сьогодні, 14 жовтня, відбувся турнір з міні-футболу за Перехідний Кубок серед ветеранів футболу віком 50 років та старше. Змагання присвячені Покрові Пресвятої Богородиці та Дню захисників та захисниць України.

16:53 14.10.2021

Позачергова 14 сесія 8 скликання

Сьогодні, 13 жовтня, відбулась позачергова 14 сесія Михайлівської селищної ради, на якій був присутній і депутат обласної ради Віктор ДУДКА.

14:35 13.10.2021

НА ЗАПОРІЗЬКИХ АВТОШЛЯХАХ ЗАПРАЦЮВАЛИ СИСТЕМИ ЗВАЖУВАННЯ В РУСІ – ВИЯВЛЕНО ПЕРШИХ ПОРУШНИКІВ

З 1 жовтня в Україні набув чинності закон про здійснення габаритно-вагового контролю. Розпочали  роботу системи «Зважування-в-русі» WIM, які дозволяють автоматично фіксувати перевищення габаритів і допустимої ваги великовантажними автомобілями.

08:35 05.10.2021