Відбулась 12 сесія 8 скликання

Сьогодні, 19 серпня 2021 року, відбулась 12 сесія 8 скликання Михайлівської селищної ради, на засіданні якої були розглянуті наступні питання:

14:35 19.08.2021

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ДОРОГИ ЗА НОВОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ

На ділянці автомобільної дороги державного значення Н-15 Запоріжжя — Донецьк, км 51+106 — км 69+888 відбуваються ремонтні роботи. Наразі проходить фрезерування наявного покриття. Паралельно з цим розпочато роботи зі стабілізації основи дорожнього покриття за технологією «холодний ресайклінг».

15:06 10.08.2021

ЗАВЕРШУЮТЬСЯ РОБОТИ НА ОБ'ЄКТІ ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА

Заступники голови Запорізької облдержадміністрації Злата Некрасова та Едуард Брутман відвідали обласну школу вищої спортивної майстерності, де за програмою президента «Велике будівництво» триває масштабна реконструкція.

15:02 10.08.2021

ОСТРІВ ХОРТИЦЯ - СИМВОЛ ДОСТУПНОСТІ ТА БЕЗБАР’ЄРНОСТІ

Сьогодні до Запорізького краю завітала дружина Президента України Олена Зеленська. Перша леді разом із заступником Керівника Офісу Президента Кирилом Тимошенком, Міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком та головою облдержадміністрації Олександром Старухом відвідали острів Хортиця та оглянули хід робіт на об’єктах "Великої реставрації".

09:33 09.08.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО - ЦЕ НОВА ЯКІСТЬ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ

Вже сьогодні у  Мелітополі в оновленій у рамках програми Президента України «Велике будівництво» лікарні невідкладних станів прийматимуть перших пацієнтів на сучасному рентген-апараті Calypso MTOes. Голова Запорізької ОДА Олександр Старух під час робочої поїздки до Мелітопольського району особисто оглянув стан підготовки лікарні та пересвідчився, що сучасна медтехніка здатна якісно лікувати громадян.

10:42 04.08.2021

В ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОНОВЛЕННЯ АВТОШЛЯХУ М-18

В рамках реалізації проєктів “Великого будівництва” ремонтники дійшли до оновлення мосту через річку Малий Утлюк, що розташований на км 437+695 міжнародної автодороги державного значення М-18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта, за перехрестям з дорогою на Кирилівку в напрямку Херсонської області.

09:54 04.08.2021

НАПЕРЕДОДНІ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНА ОТРИМАЄ ВІД МВФ ПОНАД 2,7 МІЛЬЯРДА ДОЛАРІВ

Після телефонної розмови Президента Володимира Зеленського з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою, яка відбулася минулого тижня, Україна отримає від МВФ понад 2,7 млрд дол. США безоплатно та без жодних додаткових умов.

09:43 04.08.2021