Проєкти, що гарантують працевлаштування

Як показує практика, щоб стати конкурентоспроможним на ринку праці, сьогодні не достатньо мати один фах чи професію. Підприємствам потрібні працівники робітничих професій, спеціалісти широкого профілю.

10:12:39 22.09.2021

Професії з рекордною кількістю вакансій у службі зайнятості

Протягом січня – серпня 2021 року роботодавці до бази даних Запорізької обласної служби зайнятості надали майже 19 тисяч вакансій. За сприяння служби зайнятості 16,2  тисячі громадян були працевлаштовані. Найбільша кількість вакансій спостерігається в сегменті обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин – майже 5 тисяч; у сфері торгівлі та послуг – понад 2,8 тисячі  пропозицій (особливо затребувані продавці продовольчих та непродовольчих товарів); завжди потрібні кваліфіковані робітники з інструментом – 2,3 тисячі.

09:27:45 16.09.2021

Незважаючи на короновірусні обмеження, ситуація на ринку праці показує сталу динаміку

За січень-серпень 2021 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 44,2 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 10,4% менше минулорічного показника.

09:19:48 09.09.2021

Визначитись з майбутньою професією допоможуть фахівці служби зайнятості

Напередодні початку навчального року фахівці служби зайнятості звертають увагу старшокласників та їх батьків, що для багатьох школярів в житті настає важливий момент, а саме — вибір професії до душі, визначення професійного життєвого шляху.

23:27:14 01.09.2021

Які бонуси може отримати роботодавець від співпраці зі службою зайнятості

Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.

09:43:00 26.08.2021

З’являється можливість підтвердити результати неформального навчання

Громадяни, які не мають документа державного зразка про професійну освіту, але мають значний практичний стаж роботи, здобули професійні знання та вміння за неформальним навчанням, самоосвітою, після запровадження процедури підтвердження кваліфікації працівників зможуть вирішити проблему визначення та документального підтвердження ступеню їх професіоналізму. Це сприятиме посиленню захищеності кваліфікованих працівників, їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

10:07:26 25.08.2021

Сучасні електронні сервіси служби зайнятості для вас

Сучасний світ перейшов на новий етап життя, де головну роль виконує інформація. Сьогодні інформація є одним з найцінніших ресурсів. У своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

15:34:35 10.08.2021

За сприяння служби зайнятості знайшли роботу майже 13 тис. безробітних

За січень-липень 2021 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 41,8 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 11,1% менше минулорічного показника.

15:33:20 10.08.2021