Програма «Ноутбук кожному вчителю»

Михайлівська селищна рада стала учасником національної програми «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України. Субвенція програми передбачає умови співфінансування та була виділена на покращення матеріально-технічної бази та просторово-предметного оточення закладів освіти. На фінансування проєкту могли претендувати тільки опорні школи. Виділені кошти передбачали придбання ноутбуків.

09:41:22 01.12.2021

Щорічне засідання розширеної колегії відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради

В п’ятницю 28 серпня 2020 року відбулось щорічне засідання розширеної колегії відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету Михайлівської селищної ради «Про підсумки розвитку освіти в Михайлівській громаді за 2019/2020 навчальний рік та пріоритетні завдання на 2020/2021 навчальний рік та пріоритетні завдання на 2020/2021 навчальний рік в контексті положень «Нової української школи»».

08:10:46 31.08.2020

Обрали підручники на 2020-2021 н.р.

Незважаючи на карантинні умови  заклади  загальної середньої освіти Михайлівської селищної ради   працюють  відповідно затвердженого плану .  В період з 5 по 14 квітня 2020 року вчителі- предметники знайомилися з електронними версіями підручників для учнів 7 класів. Вчителі історії  та інформатики радилися зі своїми колегами щодо  підручників , які необхідно обрати для учнів.  Робота проходила в режимі онлайн. Протягом тижня  закладами освіти були проведені педагогічні ради в онлайн-режимі,  на яких обрали підручники  для учнів 7 класів.

10:55:27 16.04.2020

Про вибір підручників для 3 класу

Згідно чинного законодавства, щодо забезпечення підручниками учнів закладів загальної середньої освіти усі школи Михайлівської селищної ради вже здійснили замовлення нових підручників для  учнів 3 класів для навчання у Новій українській школі. В усіх цих закладах відбулися засідання  педагогічних рад з чергою денною «Про вибір електронних версій оригінал – макетів підручників для 3-го класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 3-х класів закладів загальної середньої освіти».

16:18:40 15.03.2020