Новини та оголошення

16 Квітня, 2020 р., 10:55
Незважаючи на карантинні умови  заклади  загальної середньої освіти Михайлівської селищної ради   працюють  відповідно затвердженого плану .  В період з 5 по 14 квітня 2020 року вчителі- предметники знайомилися з електронними версіями підручників для учнів 7 класів. Вчителі історії  та інформатики радилися зі своїми колегами щодо  підручників , які необхідно обрати для учнів.  Робота проходила в режимі онлайн. Протягом тижня  закладами освіти були проведені педагогічні ради в онлайн-режимі,  на яких обрали підручники  для учнів 7 класів.
15 Березня, 2020 р., 16:18
Згідно чинного законодавства, щодо забезпечення підручниками учнів закладів загальної середньої освіти усі школи Михайлівської селищної ради вже здійснили замовлення нових підручників для  учнів 3 класів для навчання у Новій українській школі. В усіх цих закладах відбулися засідання  педагогічних рад з чергою денною «Про вибір електронних версій оригінал – макетів підручників для 3-го класу, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 3-х класів закладів загальної середньої освіти».