07 Серпня, 2020 р., 09:30
За січень-липень запорізькі платники перерахували до державного бюджету 4 мільярди 272,5 мільйона гривень (без даних великих підприємств, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС). Лише у липні надходження до держскарбниці склали 529 мільйонів гривень. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов.
07 Серпня, 2020 р., 09:29
З початку року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування від запорізьких підприємств та підприємців склали 4 мільярди 956 мільйонів гривень (без даних великих підприємств, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС).
04 Серпня, 2020 р., 10:37
З початку року 14959 запорізьких платників податків звернулися за отриманням електронних довірчих послуг. Фахівці податкової служби регіону видали їм 34312 кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.
04 Серпня, 2020 р., 10:36
У рамках операції «Акциз-2020» співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області спільно з працівниками національної поліції встановили факт незаконного транспортування паливно-мастильних матеріалів.
04 Серпня, 2020 р., 08:09
11 серпня   2020 року з 11.00 до 12.00 год, з метою реалізації плану заходів з Інформування платників податків щодо новацій, передбачених Законом № 466, в Василівському управлінні ГУ ДПС у Запорізькій області відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо новацій податкового законодавства, передбачених Законом України від 16 січня 2020 року № 466 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві", затвердженого Головою Державної податкової служби України 21.07.2020р., На запитання платників відповідатиме заступник начальника управління – начальник відділу податків і зборів з фзичних осіб Василівського управління ГУ  ДПС у    Запорізькій області – Чернявська Оксана Юріївна за номером телефону (06175) 7-22-47.
04 Серпня, 2020 р., 08:07
За перше півріччя до місцевих скарбниць регіону надійшло 1 мільйон 272 тисячі гривень туристичного збору (без врахування даних великих платників, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС). Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, власники готелів, санаторіїв, баз відпочинку сплатили 607,4 тисячі, від підприємців і громадян бюджети отримали 664,7 тисячі гривень.
31 Липня, 2020 р., 10:12
У Запоріжжі податківці разом із представниками громадськості продовжують проводити спільні рейди з метою виявлення нелегального продажу підакцизної продукції.
31 Липня, 2020 р., 10:11
У першому півріччі до місцевих бюджетів регіону надійшло 3 мільйони 186 тисяч гривень транспортного податку (без даних великих платників, які зареєстровані у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДПС).
31 Липня, 2020 р., 10:10
У Запоріжжі відбулось засідання штабу протидії нелегальному обігу пального та ліквідації нелегальних місць роздрібної торгівлі нафтопродуктами та скрапленим газом на АЗС. Захід провів заступник голови облдержадміністрації (стажування) Віталій Тишечко за участю представників податкової служби області, податкової міліції, правоохоронних та інших державних відомств, залучених до спільних заходів боротьби з нелегальним автозаправним бізнесом.
31 Липня, 2020 р., 10:09
Днями у Державній фіскальній службі України проведено чергову ротацію особового складу підрозділів податкової міліції в районах проведення операції Об’єднаних сил.