Новини та оголошення

17 Липня, 2020 р., 13:03
У липні пенсії підвищено 268,9 тисячам пенсіонерів області
24 Червня, 2020 р., 13:48
На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України запроваджено сервіс, який дозволяє громадянам переглянути відомості про свою трудову діяльність, яка зберігається у Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Процес внесення даних про трудовий стаж вже розпочато. Незабаром, за цими персональними даними із реєстру, застрахованій особі може бути призначено пенсію без заяви, автоматично.
22 Квітня, 2020 р., 15:04
З 1 квітня поточного року Головним управлінням Пенсійного фонду в області проведено автоматичний перерахунок пенсій тим пенсіонерам, які після виходу на пенсію  продовжували працювати.
22 Квітня, 2020 р., 15:02
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» з 1 квітня збільшено пенсії особам, які досягли 80 та більше років.
22 Квітня, 2020 р., 15:01
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020№ 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у квітні буде забезпечено виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 1 тисяча гривень у разі, якщо розмір пенсійної виплати, призначеної за будь-яким пенсійним Законом, не перевищує 5000 грн. станом на 1 квітня поточного року.
18 Лютого, 2019 р., 10:09
  Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідна постанова № 62 була прийнята Кабінетом Міністрів України від 6 лютого 2019 року. Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через «Ощадбанк», і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.
15 Січня, 2019 р., 10:56
Василівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області інформує керівників підприємств регіону, фізичних осіб – підприємців, осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність та мають заборгованість зі сплати єдиного страхового внеску (ЄСВ) та платежів до Пенсійного фонду про необхідність вжиття вичерпних заходів щодо її погашення до кінця поточного року.
18 Грудня, 2018 р., 15:16