21 Лютого, 2019 р., 15:49
Василівське управління ДФС у Запорізькій області інформує про проведення практикуму (тренінгу) на тему:"Декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році": 4 березня 2019 року Василівське управління ДФС у Запорізькій області за адресою: смт Михайлівка, вул. Центральна, 36, приміщення ЦНАП. Початок  10.00.
07 Лютого, 2019 р., 09:34
  Шановний мешканцю об‘єднаної Михайлівської територіальної громади. В рамках розробки Стратегії розвитку Михайлівської громади на 2020-2027 рр, для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє робоча група проводить це опитування.  Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади!
07 Лютого, 2019 р., 09:27
  Шановний підприємцю! В рамках розробки Стратегії розвитку Михайлівської громади на 2020-2027 рр, з метою оцінки підприємницького клімату в громаді, для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє  робоча група проводить це опитування.  Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади! Заздалегідь дякуємо за Ваш час і рекомендації!
22 Січня, 2019 р., 16:15
Нові рахунки Михайлівська ОТГ 2019 р.
16 Січня, 2019 р., 12:10
   У середу, 23 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з гуманітарних питань, керівник міжфракційної депутатської групи "Рівні можливості" Ковиліна Тетяна Миколаївна.
16 Січня, 2019 р., 08:49
  У понеділок, 21 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме представник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Запорізькій області Дємєнєва Олена Василівна.
04 Січня, 2019 р., 13:07
Площа «Святкова» розташована у самому центрі смт. Михайлівка поруч з парком ім. Чудновського і є улюбленим місцем відпочинку михайлівчан та гостей селища. На ній щорічно проводяться свята до Дня смт. Михайлівка, Дня Незалежності України, Новорічні заходи та інші свята та святкові події.
22 Серпня, 2018 р., 16:30
Шановні жителі Михайлівської громади!