Оголошення

Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійсню функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських  автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Михайлівської селищної ради. (22.10.18)

Про проведення прямої телефонної лінії. (17.08.18)

Про проведення прямої телефонної лінії. (17.07.18)

Про сільськогосподарське обладнання. (12.07.18)

Про інформування землевласників та власників пасік. (21.06.18)

Про проведення дослідження щодо стану галузі культури в громаді. (19.06.18)

Пряма лінія! (23.03.2018).

Пряма лінія!

Проведення громадських слухань щодо затвердження проекту містобудівної документації «Генеральний план смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану) (від 01.11.17 р.)

Проведення громадських слухань щодо затвердження проекту містобудівної документації «Генеральний план смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану). (від 09.10.17 р.)

Протокол 13/17. (від 09.10.17 р.)

Звернення до власників земельних часток (пай).(від 03.04.17р)

22 Січня, 2019 р., 16:15
Нові рахунки Михайлівська ОТГ 2019 р.
16 Січня, 2019 р., 12:10
   У середу, 23 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з гуманітарних питань, керівник міжфракційної депутатської групи "Рівні можливості" Ковиліна Тетяна Миколаївна.
16 Січня, 2019 р., 08:49
  У понеділок, 21 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме представник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Запорізькій області Дємєнєва Олена Василівна.
04 Січня, 2019 р., 13:07
Площа «Святкова» розташована у самому центрі смт. Михайлівка поруч з парком ім. Чудновського і є улюбленим місцем відпочинку михайлівчан та гостей селища. На ній щорічно проводяться свята до Дня смт. Михайлівка, Дня Незалежності України, Новорічні заходи та інші свята та святкові події.
22 Серпня, 2018 р., 16:30
Шановні жителі Михайлівської громади!