Увага! Опитування мешканців Михайлівської селищної ОТГ

У рамках роботи над проектом Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року та Плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації, з метою визначення проекту структури стратегічних цілей та бачення розвитку Запорізької області, розпочато анкетне опитування щодо основних проблем та стратегічних пріоритетів соціально-економічного розвитку регіону на середньострокову перспективу, в тому числі інтерактивне на офіційному веб-сайті облдержадміністрації (у рубриці «Оголошення») або за посиланням https://shorturl.at/eovBH.

11:29:03 12.08.2019

Повідомлення про оприлюднення рішень Михалівської селищної ради

26 червня 2019 року  на двадцятій сесії сьомого скликання Михайлівською селищною радою були прийняті рішення: «Про встановлення єдиного податку на території Михайлівської селищної ради», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»,  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Михайлівської селищної ради», які оприлюднені згідно вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 р. №1160-ІV на сайті Михайлівської селищної ради: http://mihajlivska.gromada.org.ua/ («Відділ ЖКГ та благоустрою - Регуляторні акти - Прийняті рішення 2019 рік»; «Відділ земельних відносин та земельних ресурсів – Регуляторні акти – Прийняті рішення 2019 рік»).

11:40:39 27.06.2019

До уваги платників!

Василівське управління ДФС у Запорізькій області інформує про проведення практикуму (тренінгу) на тему:"Декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році": 4 березня 2019 року Василівське управління ДФС у Запорізькій області за адресою: смт Михайлівка, вул. Центральна, 36, приміщення ЦНАП. Початок  10.00.

15:49:55 21.02.2019

УВАГА!!! ОПИТУВАННЯ МЕШКАНЦІВ МИХАЙЛІВСЬКОЇ ОТГ!

Шановний мешканцю об‘єднаної Михайлівської територіальної громади. В рамках розробки Стратегії розвитку Михайлівської громади на 2020-2027 рр, для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє робоча група проводить це опитування.  Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади!

09:34:49 07.02.2019

УВАГА!!! ОПИТУВАННЯ ПІДПРИЄМЦІВ!

Шановний підприємцю! В рамках розробки Стратегії розвитку Михайлівської громади на 2020-2027 рр, з метою оцінки підприємницького клімату в громаді, для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє  робоча група проводить це опитування.  Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади! Заздалегідь дякуємо за Ваш час і рекомендації!

09:27:09 07.02.2019

УВАГА! Пряма телефонна лінія!!!

У середу, 23 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з гуманітарних питань, керівник міжфракційної депутатської групи "Рівні можливості" Ковиліна Тетяна Миколаївна.

12:10:59 16.01.2019