25 Лютого, 2019 р., 15:37
Що потрібно знати про пробацію?
11 Лютого, 2019 р., 08:40
    Вперше в історії України Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» від 07.12.2017 № 2234-VIII, який набув чинності 6 лютого 2018 року, запроваджено новий захід впливу на злісних неплатників аліментів шляхом притягнення їх до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт, що передбачено статтею 183¹ КУпАП.   Якщо сукупний розмір заборгованості з виплати аліментів перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, боржник підлягає адміністративній відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт.
22 Січня, 2019 р., 16:11
Додаток для органів місцевого самоврядування.