22 Березня, 2019 р., 21:09
Цінний і шановний колего! Наш колектив радий, що може співпрацювати пліч-о-пліч з таким професіоналом, як Ви, який завжди прийде на виручку, допоможе молодим фахівцям і завжди йде в ногу з часом у всіх сферах життя і роботи. Від усієї душі вітаємо Вас з Днем народження і дякуємо за Вашу чуйність і добру вдачу. Бажаємо міцного здоров’я і здійснення всіх Ваших бажань!
18 Березня, 2019 р., 10:40
Вітаємо тебе з Днем народження, бажаємо від усього нашого дружного колективу успіху у всіх життєвих сферах, гармонійних стосунків у сім’ї, жіночого щастя, особистісного зростання, здійснення найзаповітніших бажань і відсутності перешкод на шляху до намічених цілей.
11 Березня, 2019 р., 14:14
  Сердечно вітаємо тебе з Днем народження!
06 Березня, 2019 р., 21:30
14 Лютого, 2019 р., 11:05
  Колектив Михайлівської селищної ОТГ вітає Вас з Днем народження! Життя – це книга. Є люди, які її пишуть. Є ті, які читають і живуть так, як хтось прописав ... Тож, ми бажаємо Вам написати "свою книгу" – яскраву, повну вражень, любові, щастя, розуміння. Таку, щоб було що згадати та іншим розповісти!
11 Лютого, 2019 р., 11:11
   Від усього колективу вітаємо з днем народження хорошого працівника, добру людину і прекрасну жінку! Бажаємо міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а Ваш будинок буде наповнений теплом і затишком.
20 Грудня, 2018 р., 11:52
Від усього нашого колективу хочемо привітати Вас з Днем народження! Бажаємо Вам здоров’я, енергії, оптимізму, гарного настрою, удачі. Продовжуйте так само успішно керувати і вести наш «корабель» до наміченої цілі, вміло обходячи всі бурі і підводні камені. Нехай Ваша праця завжди буде високо оцінена, а робота приносить задоволення.