Шановна Валентино Іванівно!

Є ювілеї і свята різні, Та одна з найкращих дат, Коли вітають друзі й рідні, І Вам минає 60! Бо 60 – це сила й мудрість, Тай досвід, кажуть, не малий, Повага в дома, серед друзів, Любов і шана від дітей! Прийміть від нас вітання щирі, Хай обминає Вас журба, Хай кожен день несе від нині Для Вас міх щастя і добра!

08:02:23 13.12.2021

З Днем місцевого самоврядування в Україні

Шановні колеги! Від щирого серця вітаємо вас з Днем місцевого самоврядування! Місцеве самоврядування - найбільш ефективна форма народовладдя. Це свято суспільства, в основі функціонування якого - самоврядна громада. Нехай День місцевого самоврядування стане для нас ще одним обєднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити нашу державу заможною і квітучою. Бажаємо всім місцного здоров’я, добра, великої твочої наснаги, здійснення планів і бажань.

08:50:24 07.12.2021

День працівників соціальної сфери

Від щирого серця хочу привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!

13:11:38 05.11.2021

Почесний працівник охорони здоров’я України

З нагоди Дня Незалежності України, за вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю, указом президента України № 406/2021, державною нагородою «Почесний працівник охорони здоров’я України» нагороджено ЛУКАШЕНКА Сергія Івановича (директор КНП «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги»)! Свою трудову діяльність розпочав у серпні 1983 року на посаді лікаря-стоматолога. Вже більше 40 років Сергій Іванович присвятив медицині. Зараз він – компетентний, вимогливий, наполегливий, ініціативний та енергійний керівник. У своїй професійній діяльності Лукашенко С. І., особливо у період всесвітньої пандемії, приділяє багато уваги зміцненню матеріально-технічної бази закладу, мобілізації колективу медичних працівників на підвищення якості і культури медичного обслуговування.

13:08:19 25.08.2021

З Днем Незалежності України

24 серпня – це не просто державне свято. Це право громадян України на життя, яке в різні часи відвойовували багато поколінь українців.

00:10:22 23.08.2021