Прийняті рішення 2018 рік

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.

Додаток 1 до рішення селищної ради від 27 червня 2018 р. №4 “Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку”.

Додаток 2 Про встановлення пільг із сплати земельного податку.

Додаток 3 до рішення Михайлівської селищної ради № 4 від 27 червня 2018 року (Розмір орендної плати за земельні ділянки в межах Михайлівської селищної ради).

Базове відстеження, податок землю на 2019 рік.

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення  Михайлівської селищної ради від 27.06.2018 № 4 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік».

Рішення про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік.

Додаток 1 про встановлення ставок  із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Додаток 2 про встановлення пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Базове відстеження, нерухоме майно на 2019 рік.

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення Михайлівської  селищної ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік".

Про встановлення єдиного податку на території Михайлівської селищної ради.

Базове відстеження, єдиний податок на 2019 рік.

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про встановлення єдиного податку на території Михайлівської селищної ради», затвердженого рішенням Михайлівської селищної ради від 27.06.18 №2