Регуляторні акти 2019 рік

Плата за тимчасове користування місць (для розміщення об’єктів зовнішньої реклами), які перебувають у комунальній власності територіальної громади Михайлівської селищної ради

Рішення "Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місць (для розміщення об’єктів зовнішньої реклами), які перебувають у комунальній власності територіальної громади Михайлівської селищної ради".

16:24:02 06.08.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Михалівської селищної ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Михайлівської селищної ради».

08:00:50 10.06.2019

Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Михайлівській селищній раді

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Михайлівської селищної ради «Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»

15:22:28 15.05.2019

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту.

Проект рішення виконавчого комітету Михайлівської селищної ради “Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області”.

14:58:44 15.05.2019