Михайлівська громада

Запорізька область, Михайлівський район

Сесія №15 7 скликання

Про прийняття в комунальну власність Михайлівської селищної ради ( об’єднаної територіальної громади) майна, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, Михайлівського району.

Про прийняття в комунальну власність, входження до складу засновників, зміну найменування комунальних підприємств та затвердження Статутів в новій редакції, підтвердження повноважень, переукладення контрактів.

Про надання згоди комунальному підприємству «Михайлівський комунгосп» код ЄДРПО 37830847 на укладання із АТ КБ «ПРИВАТБАНК» кредитного договору.

Про клопотання щодо безоплатної передачі об’єктів та майна  спільної  власності  територіальних  громад сіл, селищ Михайлівського району у комунальну власність  Михайлівської  селищної об’єднаної територіальної громади.

Про прийняття -  передачу комунальної техніки.

Про прийняття в комунальну власність майна сільських рад.

Про реорганізацію Комунальної установи Територіальний  центр  соціального обслуговування  (надання  соціальних  послуг) Михайлівської селищної ради  Михайлівського району  Запорізької області у Комунальну установу   Центр  соціальних послуг Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області, Затвердження нової редакції  Положення,  Затвердження структури Центру, Затвердження  Переліку соціальних послуг.

Про внесення змін до  штатного розпису  Комунального закладу  «Михайлівський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня  школа»» Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

Про внесення доповнень до Статутів, затвердження нової редакції Статутів комунальних закладів дошкільної освіти (ясла-садок).

Про припинення діяльності  комунальних  установ.

Про клопотання щодо безоплатної передачі об’єкта «Покрівля районного будинку  культури, вул.Леніна, 38  смт.Михайлівка Михайлівського району Запорізької області. Реконструкція з утепленням».

Про  безоплатне  прийняття в комунальну власність Михайлівської   селищної ради  основні засоби та інші необоротні активи від Михайлівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді.

Про затвердження Положення щодо порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівників комунальних закладів освіти Михайлівської селищної ради.

Про передачу в оперативне управління та на баланс комунального майна , та земельних ділянок в постійне користування.

Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2018 рік.

Надходження доходів за 2018 рік.

Перелік селищних (регіональних) програм, які профінансовані за рахунок коштів селищого бюджету за  2018 рік.

Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2018 № 1 ,,Про бюджет Михайлівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік”.

Про уточнення показників бюджету на 2019 рік.

Про затвердження рішення виконавчого комітету.

Про затвердження складу тендерного комітету.

Додаток 1 до рішення селищної ради від 7 лютого 2019р № 4.

Протокол

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь