Сесія №21 7 скликання

Про затвердження звіту про виконання бюджету Михайлівської селищної об’єднаної територіальної громади за 1 півріччя 2019 року.

Інформація про виконання бюджету Михайлівської ОТГ за І півріччя 2019 року.

Про виділення коштів на  умовах співфінансування  на реалізацію заходів, спрямованих на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» на території Михайлівської селищної ради Михайлівського району Запорізької області.

Протокол

Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Михайлівської селищної ради.

Про затвердження  графіку роботи відділу «Центру надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайлівської селищної ради та віддалених робочих місць відділу «Центру надання адміністративних послуг» в с. Тимошівка та с. Бурчак.

Про надання згоди на прийняття спеціалізованого автомобіля.