Сесія №26 2017 р.

Про затвердження Генерального плану смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області (у складі Генерального плану)

Про розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту смт. Михайлівка Михайлівського району Запорізької області

Про внесення доповнень до рішення селищної ради від 16.11.2017 № 2 « Про Програму забезпечення діяльності КЗ « Михайлівський НВК І-ІІ ст. « ДНЗ – ЗНЗ» на 2017 рік »

Про добровільне об’єднання територіальних громад

Додаток №2 до рішення селищної ради №2 від 14 грудня 2017 року

Додаток №3 до рішення селищної ради №2 від 14.12. 2017 року

Звіт про здійснення державної регуляторної діяльності Михайлівською селищною радою у 2017 році.

Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 29.12.2016 № 2 «Про селищний бюджет на 2017 рік» (зі змінами та доповненнями)