Сесія №6 7 скликання

Про внесення  доповнення в рішення № 2 від 14.12.2017 р. „Про план роботи Михайлівської селищної ради та виконавчого комітету на 2018 рік”.

Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.05.2018р №17«Про затвердження структури і штатного розпису апарату Михайлівської селищної  ради Михайлівського району Запорізької області».

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайлівської селищної ради.

Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайлівської селищної ради.

Про створення  відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Михайлівської селищної ради та затвердження його чисельності.

Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.05.2018р №17«Про затвердження структури і штатного розпису апарату Михайлівської селищної  ради Михайлівського району Запорізької області».