16 Червня, 2020 р., 09:15
У нашому регіоні у найближчий час буде розпочато збирання зернових культур сільськогосподарськими підприємствами. Виконання сільськогосподарських робіт проводиться технікою яка була в експлуатації у країнах Європи і технікою, яка була на експлуатації у колгоспах і яка застаріла як морально, так і фізично. Питання безпеки праці часто залишаються поза увагою роботодавців.
25 Травня, 2020 р., 15:06
Законом України № 553-IX у складі Державного бюджету України створено фонд боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Кошти зазначеного фонду спрямовуються, у тому числі, на надання фінансової допомоги Фонду соціального страхування України.
27 Квітня, 2020 р., 12:43
ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році
27 Квітня, 2020 р., 12:38
У Веселівському відділені управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області з нагоди проведення Дня охорони праці під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя» проводитиметься:
11 Березня, 2020 р., 13:01
Зважаючи на те, що лідером серед кількості нещасних випадків зі смертельним наслідком є аграрний сектор економіки і серед значної кількості професій задіяних у технологічних процесах цієї галузі є такі, котрі використовуються у будь-якій галузі економічної діяльності поговоримо про правила безпечної поведінки при виконанні робіт трактористами-машиністами сільськогосподарського виробництва.
29 Жовтня, 2019 р., 16:23
Опалювальний сезон вже розпочався, тому керівники повинні були підготуватися заздалегідь, для забезпечення безперебійної подачі тепла в установи, організації та підприємства.
20 Вересня, 2019 р., 08:12
Осінньо-польові роботи вже в розпалі, тож хочеться нагадати нашим аграріям про правила безпеки під час проведення осінніх робіт.
18 Червня, 2019 р., 08:11