Михайлівська громада

Запорізька область, Михайлівський район

Інформація

Звернення оргкомітету до Дня. ОП-2018

Шановні роботодавці,

юридичні особи та фізичні особи,

які використовують працю найманих працівників

та наймані працівники!

       У Веселівському відділені управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області з нагоди проведення Дня охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління» проводитиметься:

  • «Гаряча лінія» 23 квітня 2018 року з 1000 до 1200 з питань охорони праці. На ваші запитання відповідатимуть начальник відділення Віхляєв Юрій Миколайович, та страховий експерт з охорони праці Пензій Олексій Сергійович.

   Скористайтесь можливістю отримати необхідну інформацію з питань, що Вас хвилюють.

Контактні телефони (06136)2-18-92, 2-10-81

Веселівське відділення УВД ФССУ у Запорізькій області.

 

ДО ВІДОМА РОБОТОДАВЦІВ  ТА  ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ

     Веселівське відділення УВД Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє, що з 1 січня 2018 року набув чинності новий механізм організації та забезпечення послугами з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей (офіційно працевлаштовані та фізичні особи – підприємці) після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування, який передбачає адресне забезпечення реабілітацією, яке дає право самостійного вибору санаторно-курортного закладу шляхом укладання тристоронніх договорів між застрахованою особою, органом Фонду та санаторно-курортним закладом. Відповідно до вимог Порядку  відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду від 13.07.2017 року № 39, затверджено перелік профілів медичної реабілітації, серед яких:

1. Нейрореабілітація: - підгострий період інсультів (після оперативних втручань на судинах мозку або без них);- підгострий період черепно-мозкових травм.

2. М'язово-скелетна реабілітація: - підгострий період після операцій на опорно-руховому апараті (ортопедичних, травматологічних);-підгострий період опіків; - ревматологічні захворювання.

3. Кардіопульмонарна реабілітація:- підгострий період інфаркта міокарда (після оперативних втручань на судинах серця або без них); - стан після пролікованої нестабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них); - підгострий період після операцій на серці; - підгострий період захворювань легень;- підгострий період після операцій на легенях, у тому числі з приводу гнійних процесів нетуберкульозного характеру; - цукровий діабет.

4. Медико-психологічна реабілітація учасників АТО:- порушення адаптації; - розлади, пов'язані із споживанням їжі; -неорганічні розлади сну; -соматоформні розлади;- неврастенія.

5. Реабілітація після оперативних втручань на органах зору:

- підгострий період після оперативних втручань на органах зору.

6. Реабілітація при порушені перебігу вагітності:- ускладнена вагітність.

7. Інша (соматична) реабілітація:- підгострий період після оперативних втручань на органах травлення;- підгострий період після оперативних втручань на органах сечостатевої системи (оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії);- підгострий період після оперативних втручань на жіночих статевих органах.

      Застрахована особа має право на лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько - консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу, клініки медичної науково-дослідної установи або жіночої консультації.

   Застрахована особа з порушенням перебігу вагітності може направлятися в реабілітаційне відділення санаторно - курортного закладу безпосередньо із жіночої консультації.

     Застрахована особа, яка брала безпосередню участь в антитерористичній операції, має право на лікування (у супроводі членів сім'ї: чоловік/дружина, неповнолітні діти) в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за профілем медико - психологічна реабілітація за рахунок коштів Фонду один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань.

Тел. для довідок: (06136)2-10-81        

           Інформація з надання консультативних послуг.

   Пропонуємо роботодавцям як страхувальникам, при розробленні заходів щодо запобігання випадкам виробничого травматизму та професійної захворюваності, звертатися за допомогою в наданні профілактичних заходів пов’язаних з поліпшенням стану охорони праці на підприємстві, до страхового експерта з охорони праці сервісного центру (пункту) з надання консультаційних послуг з питань профілактики нещасних випадків, охорони праці та соціального страхування Веселівського відділення управління ВД ФССУ у Запорізькій області, контактний телефон відділення (06136) 2-10-81.

 

Веселівське відділення управління ВД ФССУ у Запорізькій області.

ОСТОРОЖНО ГОЛОЛЕД!!!

Как не пострадать от гололеда и гололедицы?

   Выходите на улицу в обуви с нескользящей подошвой  на микропористой основе, на низком каблуке. Используйте (при возможности) специальные насадки на обувь, которые улучшают сцепление с обледенелым асфальтом, прикрепите на каблуки металлические набойки или наклейте на подошву поролон, можно натереть подошвы песком (наждачной бумагой).

  По пути на работу выбирайте более безопасный путь, находясь на работе ходите там, где меньше льда, где дорожки посыпаны песком, где есть освещение (в темное время суток). Если обойти лед невозможно, передвигайтесь не спеша на полусогнутых ногах, слегка расслабив их в коленях и опираясь на всю ступню. Руки по возможности должны быть свободны, не в карманах - это увеличивает вероятность получения травмы при падении. В случае падения старайтесь падать на бок, т.к. падения на спину — самые опасные, можно травмировать позвоночник и головной мозг. В момент падения постарайтесь сгруппироваться и перекатившись, смягчить удар о землю.

   По возможности старайтесь лишний раз не выходить из помещения, особенно в тёмное время суток. Если все же есть необходимость находиться на улице, придерживайтесь мер безопасности поведения на гололеде и гололедице.                              

   Во время гололеда держитесь подальше от проезжей части и ни в коем случае не перебегайте ее! Тормозной путь у автомобилей в это время значительно увеличивается.

   Помнителучшая профилактика зимних травм - это осторожность и осмотрительность! Предупредить травму гораздо проще, чем обеспечить восстановление своего здоровья.

ВОЖДЕНИЕ ПРИ ГОЛОЛЕДЕ

   В последнее время частыми стали ДТП, которые связаны со сложным движением в гололед и по снегу. В разных городах и особенно в малых, когда дорожная и коммунальные службы не справляются и не успевают подготовить дорожное полотно для эксплуатации, что приводит к плачевным последствиям. Необходимо соблюдать правила вождения в сложных зимних условиях, использовать зимнюю резину (с допустимой высотой протектора либо шипованную). Пример – на гололеде сцепление колес автомобиля уменьшается в 8 раз по отношению к сухому дорожному покрытию.

 

Веселовское отделение УИД ФССУ в Запорожской области.

«Дбайливе ставлення до власного здоров’я  та життя, усвідомлення наслідків порушень вимог безпеки працівниками».

     Людство на протязі десятиліть фіксувало причини нещасних випадків і з метою їх попередження, відпрацьовувало правила охорони праці. Кожен пункт таких Правил вписано переломами кісток, кров’ю, смертями, професійними захворюваннями.

     На сьогодні проблема відповідальності є ключовою в системі охорони праці.

     Однією з відповідей на питання: "Як забезпечити безпечні умови праці?" - є обов'язкова відповідальність роботодавця за забезпечення і гарантування безпеки праці. Роботодавець повинен створити на кожному робочому місці безпечні умови праці. Всі зусилля роботодавця будуть марні, якщо сам працівник буде безвідповідально ставитись до правил охорони праці. Працівник повинен, першочергово, самостійно, піклуватися про збереження свого здоров’я та не допускати халатності при виконанні поставленої перед ним задачі. При усвідомленні працівником наслідків, які можуть виникнути з ним або з особою яка працює поруч, у разі порушення вимог безпеки праці (від легкої травми до смерті), стан охорони праці, на підприємстві, значно поліпшиться.

     Дотримання основних норм законодавства, як роботодавцем так і працівником, сфері охорони праці є гарантією безпеки!

     На випадок приховування нещасного випадку на виробництві та неналежного стану охорони праці, що загрожує здоров’ю і життю працюючих, у Веселівському відділені управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України працює «телефон довіри» (06136) 2-10-81.

 

Страховий експерт з охорони праці

Пензій О.С.

01 Березня, 2019 р., 13:03
Зважаючи на те, що лідером серед кількості нещасних випадків зі смертельним наслідком є аграрний сектор економіки і серед значної кількості професій задіяних у технологічних процесах цієї галузі є такі, котрі використовуються у будь-якій галузі економічної діяльності поговоримо про правила безпечної поведінки при виконанні робіт трактористами-машиністами сільськогосподарського виробництва.
28 Грудня, 2018 р., 13:15
Веселівське відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України  у Запорізькій області
11 Грудня, 2018 р., 08:46
ПОРЯДОК проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. № 1232, визначає процедуру проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій, що сталися з працівниками на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності або в їх філіях, представництвах, інших відокремлених підрозділах (далі — підприємства).
03 Грудня, 2018 р., 13:45
Ось і прийшла зима. В нашому регіоні ця пора року супроводжується «плюсом», який змінюються на «мінус», а дощ переходить у сніг, з’являються такі типово зимові метеорологічні явища, як ожеледь та ожеледиця.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь