Алкогольне сп’яніння є причиною нещасних випадків

Вживання працівниками алкоголю дуже часто є причиною нещасних випадків, як тяжких так і зі смертельним наслідком. Навіть невеликі дози алкоголю згубно діють на центральну нервову систему. Під впливом малих доз алкоголю, які не викликають помітного сп'яніння, зменшується швидкість рухових реакцій людини, знижується працездатність, прискорюється стомлюваність. Наслідком цього знижується відчуття свідомості, мислення втрачає свою послідовність, концентрація уваги ускладнена, порушується орієнтація щодо оточуючих і навіть стосовно власної особи.

00:18:46 23.08.2021

Охорона праці під час збирання зернових культур.

У нашому регіоні у найближчий час буде розпочато збирання зернових культур сільськогосподарськими підприємствами. Виконання сільськогосподарських робіт проводиться технікою яка була в експлуатації у країнах Європи і технікою, яка застаріла як морально, так і фізично. Питання безпеки праці часто залишаються поза увагою роботодавців.

11:08:10 25.06.2021

Як скористатися правом на реабілітаційне лікування у санаторно- курортному закладі за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Медична реабілітація (відновне лікування) – вид медичної допомоги, що включає систему лікувальних заходів, які спрямовані на відновлення порушених чи втрачених функцій організму, профілактику ускладнень та рецидивів захворювання.

13:13:41 25.05.2021

Шановні роботодавці, юридичні особи та фізичні особи, які використовують працю найманих працівників та наймані працівники!

У Веселівському відділені управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області з нагоди проведення Дня охорони праці під девізом «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ І ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ» проводитиметься:

09:33:10 09.04.2021

Безпека праці в зимовий період року

Працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства – такі є вимоги статті 14 Закону України «Про охорону праці».

12:48:50 18.01.2021

Опалювальний сезон. Безпечний початок - безпечна робота.

На початку опалювального сезону з’являється висока ймовірність виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, вибухів. Основні причини зазначених випадків: незадовільний технічний стан котлів, не проведення повторного інструктажу з охорони праці з оператором котельні, відсутність постійного нагляду за котлом тощо. Протягом минулого опалювального періоду в Україні були зафіксовані нещасні випадки зі смертельним наслідком в період запуску та при експлуатації котлів та котелень.

09:01:26 10.11.2020

Охорона праці під час збирання зернових культур.

У нашому регіоні у найближчий час буде розпочато збирання зернових культур сільськогосподарськими підприємствами. Виконання сільськогосподарських робіт проводиться технікою яка була в експлуатації у країнах Європи і технікою, яка була на експлуатації у колгоспах і яка застаріла як морально, так і фізично. Питання безпеки праці часто залишаються поза увагою роботодавців.

09:15:12 16.06.2020

До уваги страхувальників!

Законом України № 553-IX у складі Державного бюджету України створено фонд боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Кошти зазначеного фонду спрямовуються, у тому числі, на надання фінансової допомоги Фонду соціального страхування України.

15:06:24 25.05.2020