Вакансії 2018 рік

Михайлівська селищна рада  Михайлівського району Запорізької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС від 18.07.18 р.

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:   спеціаліста І категорії земельного відділу

( 2- вакансії ) виконавчого комітету Михайлівської селищної ради

Особи, які претендують на посаду, повинні мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за спеціальностями :геодезія , землеустрій та кадастр,  агрономія, геологія, гірництво, екологія, інженерія в галузі сільського господарства, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel, без вимог до стажу роботи.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов'язаних), декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (довідка про подання).

Подавати за адресою: 72002, смт. Михайлівка, вул. Центральна ,22

Термін надання документів: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами: 2-12-39

Михайлівська селищна рада  Михайлівського району Запорізької області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС   від 18.07.18 р.

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: спеціаліста І  категорії відділу комунальної власності побутових питань та  торгівлі ( 1 – вакансія ) виконавчого комітету Михайлівської селищної ради.

Особи, які претендують на посаду, повинні мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за спеціальностями : інженер , будівельник , архітектор ,  досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel, без вимог до стажу роботи.

Подавати за адресою: 72002, смт. Михайлівка, вул. Центральна,22

Термін надання документів - 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами:  2-12-39

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:  спеціаліста І категорії /з правового забезпечення виконавчого комітету Михайлівської селищної ради

Особи, які претендують на посаду, повинні мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконало володіти державною мовою, знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи  стаж роботи за фахом в інших сферах .

Подавати за адресою: 72002, смт. Михайлівка, вул. Центральна ,22

Термін надання документів: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефонами: 2-12-39

ОГОЛОШЕННЯ

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: спеціаліст І категорії відділу реєстрації виконавчого комітету Михайлівської селищної ради.

Подавати за адресою: 72002, смт. Михайлівка, вул. Центральна,22

Термін надання документів - 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.