"Я МАЮ ПРАВО!"

Посилання на відео для перегляду та завантаження:

01 Листопада, 2019 р., 15:22
В сьогоденному інформаційному просторі при роботі з документами, зверненні до державних органів у громадян виникає потреба знайти той чи інший акт законодавства. Доступність, гласність та відкритість правової інформації для користувачів забезпечується за допомогою Єдиного  державного реєстру нормативно-правових актів та користування ним, порядок ведення якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2001 р. № 376.
01 Листопада, 2019 р., 15:18
Турбота про здоров'я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем суспільства. Актуальне сьогодні питання булінгу у підростаючого покоління є одним із пріоритетних напрямків державної політики. Саме тому Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області, в рамках загальнонаціонального право?просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО?!», проводить широкомасштабні заходи щодо попередження проявів агресії, цькування в середовищі учасників освітнього процесу, роз’яснює  що саме є булінг та як його запобігти.
01 Листопада, 2019 р., 15:13
Закон України «Про безоплатну правову допомогу» (далі - Закон) відповідно до Конституції України визначає зміст права на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави та порядок надання безоплатної правової допомоги, державні гарантії щодо надання безоплатної правової допомоги.